Toyota Carina- Naprawy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cześć wszystkim !!!!!!!!!!!!!!!!

Mam zamiar kupić Carinę 1,6 16 v z 97 r. Wiem że trzeba będzie wymienić chłodnicę i gostek który nią teraz pomyka od
80 tyś nie ruszał rozrządu-więc też chyba do roboty.
Jesli wiecie gdzie i za ile można to zrobic - dajcie znać

PZDR
  
 
Tak orientacyjnie:
Rozrząd chwilę temu zmieniałem, ale pompa wody GMB; pasek mitsuboshi; rolka, napinacz KOYO; z robocizną 500zł.
Chłodnica w tym roku z wymianą niecałe 300... u mnie w mieście oczywiście.
  
 
Heja,
dzięki za info !!!!!!!!
PZDR
  
 
Cytat:
2011-11-21 19:43:49, Talus pisze:
Tak orientacyjnie: Rozrząd chwilę temu zmieniałem, ale pompa wody GMB; pasek mitsuboshi; rolka, napinacz KOYO; z robocizną 500zł. Chłodnica w tym roku z wymianą niecałe 300... u mnie w mieście oczywiście.


To ciekawe ale wydaje mi się ze pompa wody nie jest na rozrządzie więc nie ma sensu jej wymiana i kompletny koszt gratów to 150 pln plus robota bardzo łatwa więc do zrobienia samemu
  
 
Cytat:
2011-11-23 03:45:00, rng17 pisze:
To ciekawe ale wydaje mi się ze pompa wody nie jest na rozrządzie więc nie ma sensu jej wymiana i kompletny koszt gratów to 150 pln plus robota bardzo łatwa więc do zrobienia samemu



Pompa wody to jakieś 100-150zł i nie wpływa bardzo na wycenę robocizny. Nie lepiej wymienić i mieć później spokój?
Ja zmieniałem rozrząd przy okazji nieszczelnej pompy. I tak już miał spory przebieg, więc było zrobione wszystko na raz.

Robota może i łatwa, ale trzeba mieć miejsce, narzędzia, czas i przynajmniej podstawową wiedzę... Niestety ja nie mam możliwości grzebania samemu, wiec płacę



[ wiadomość edytowana przez: Talus dnia 2011-11-23 09:30:21 ]
  
 
mozna i tak ale idąc tym tokiem to można jeszcze wymienić koło pasowe i wszystkie paski .ps. pytanie za 100 pkt popsuta była pompa czy wąż za pompą?