Do Adamusa - Polonez 150o X !!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W sobotę stojąc pod jedym ze sklepów we Wrocławiu wypatrzyłem Poloneza który na klapie miał właśnie taki napis - POLONEZ 1500 X

Mysłałem że tylko Polonezy Coupe miały takie oznaczenia - był to jednak Borewicz z noskiem. Mam nawet zdjęcia tego auta ale że niestety było ciemno nie widać za groma powyższego napisu.

Dodam tylko że ja niczego szczególnego nie zauważyłem w tym aucie poza napisem.

Czy i jakie wersje poldka miały takie oznaczenia ?
  
 
Hmm czy ja wiem,czy to taka sensacja...
Nieopodal mojej chaty taki parkuje,borewicz,jezdzący,ale patrząc po wygladzie,to dobity na max...
X o ile pamiętam to wersja full wypas borewicza,ma np brązową dechę,przynajmniej tamten ma...
  
 
nie jestem specjalistą od poldków ale chyba jest tak jak mówi (pisze) muj przedmówca.
Też widziałem borewicza 1500 X ale nie wiem jak był wyposażony, ale napewno nie było to piękne coupe.

a tak przy okazji, we wrocku widziałem czerwonego borewicza ze znaczkiem takim jak ma Adamus na Coupe!!!
  
 
Nie tylko coupe miało oznaczenie 1500 X. Przedmówcy wyjasnili już ten fakt. A co do róznic w wypasie i osprzęcie silnika to Adamus już pisał chyba z "n" razy
  
 
zgadzam sie z przedmówcą, w całej rozciągłości
  
 
no a X oznacza xero...
  
 
No dobra dobra a kolega widział poloneza 1500 X czy 150o X bo tego ostatniego to też nigdy nie widziałem

Z arciwum X - polonez poza naszym wymiarem
  
 
Bardzo"zgodny"wątek.
oby jak najwięcej takich...
  
 
Nie no chodzi o 1500 X - nie wiem dlaczego wyszło mi 150o, chyba w klawisza nie trafiłem

Poza tym sorry, mysłałem że to może jakaś specjalna wersja dlatego się pytałem
  
 
Co do oznaczen, to niedawno uaktualnilem spis modeli w dziale Warto Wiedziec -> Charakterystyka samochodu

Polecam
Adamus
  
 
dzięki wszystkim