[126]1.2MPI-in progress: 5speed,F444->rally white - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no identyczna nie jest . ale jest taka sama
  
 
klape jeden szczegół różni !!!
  
 
czy mozna gdzies kupic taka wajche ???
  
 
W internetach...
  
 
internetyyy...
  
 
Czy na tym forum nie ma mozliwosci edytowania postów ? Chciałem pomniejszyc te zdjecia ponizej co wstawilem do 800x600 a nie widze nigdzie przycisku edytuj...
  
 
Jest tylko przez 15 minut, pewna afera była i niestety
  
 
Podeślij mi linki do zmniejszonych na priv to podmienię.
  
 
dzieki, poszlo
  
 
Nowe fotki...



Zakupów pierdółek cd. Tym razem zestaw do spryskiwacza szyby .

















Nowiutkie fotele Mirco S2 specjalnie zwezone przez producenta .





Były też drobne zimowe szalenstwa...

Jak pierwszy raz przejechałem sie tym samochodem po sniegu to miałem wrażenie ze mocy jest za duzo i ze seria sie lepiej jeździło po śliskim - jednak jak troche pojezdziłem to zdecydowanie cofam te słowa . Fun jest niesamowity .

Coby nie dokuczać zbytnio ludziom na mojej wsi włożyłem druciaczki w tłumik - dobra metoda na szybkie wyciszenie. Ale i tak w planach mam przerobke dyfuzora tłumika.
  
 
fajne kubełki
wygodne są i to chyba najważniejsze.
Cybul nie miał silencera do tego tłumika?
  
 
oczywiscie ze silencer byl... ale i tak bylo glosno;D w takie biale dni strasznie mi go brakuje
  
 
Pamiętaj, że jest duplikat o mniejszej mocy i bardziej niebieski subaru niż zomo blue, ale też zapierdala W dobre warunki, które mam nadzieje wrócą można się pobawić ;]
  
 
Cytat:
2012-02-21 17:15:54, cybul pisze:
oczywiscie ze silencer byl... ale i tak bylo glosno;D w takie biale dni strasznie mi go brakuje



Byl silencer ale jakis miesiac temu zginal smiercia tragiczna pod kolami tira - wykrecilem srubke, chcialem go wyjac ale siedzial mocno, wiec mysle sobie przejade sie nagrzeje sie to wyjdzie ...no i wyszedl ...ale w nieodpowiednim momencie .

Kupilem wiec silencer dedykowany od WM z nierdzewki ale on juz tak dobrze nie wycisza jak ten co Cybul zrobił. Wiec w planach mam go przerobienie na wzor tego co było.

Co do duplikatu - poprosze zdjęcia . Uwielbiam patrzec na 126p po swapach.
  
 
Cytat:
2012-02-21 23:34:57, piotres87 pisze:
Co do duplikatu - poprosze zdjęcia . Uwielbiam patrzec na 126p po swapach.


Ale Adam nie ma swapa tylko mocną serie
  
 
jedziemy dalej



Klocuszki Ferodo Racing DS2000 do zacisków Seicento - chyba wiecie co to oznacza ? :mrgreen: Brembo MAXy juz ida :> .



Manszetki LOEBRO do przegubów od strony skrzyni - podpasowały akurat srednicowo od VAGa (82/22mm) .



Kolecja pierdółek do Rapidy - mam nadzieje jeszcze troche sie powiekszy .
  
 
Mirco w ilosci 2szt takze juz na dobre rozgoscily sie we wnetrzu maluszka .



Poniewaz moja wizja tego samochodu nie przewiduje wykladziny na podlodze została ona juz czesciowo wyrzucona - narazie spod foteli.



Bimarco B byly na seryjnych szynach ...ale usunałem je.



Poprzeczki z profili 30x20 - do nich przykrecone sa mocowania boczne foteli z blachy stalowej 3mm.


Oczywiscie blaszki pogrubiajace ...



Schrothy po gruntownym czyszczeniu.













Szerokosc foteli 555mm jest OK do 126p .
  
 
Jaki był koszt zwężenia fotelików?
  
 
Bardzo schludnie, ja bym jeszcze na biało wnętrze omalował razem z klatką
  
 
czemu tak bez sensu te fotele zamontowane??