Presidents of Noise

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nareście ruszyl myspace mojego bandu, zapraszam wytrwałych



PON
  
 
No Presidents of Noise daje radę
  
 
Płytę kcem!!!!!!!
  
 
bardzo ciekawy gatunek, mimo że skończyłem szkołe muzyczną , hm mało kto z was wie jestem pod wrażeniem, gratuluje
  
 
Pseudo teledysk koncertowy
  
 
Starałem się zrozumieć co panowie śpiewali, ale mi nie wyszło...
  
 
po prostu sa ludzie dla ktorych nie ma takiej ilosci alkoholu by mogli zrozumiec
  
 
To ballada, wiem.

[ wiadomość edytowana przez: zupper dnia 2010-04-06 18:47:41 ]
  
 
Wiem ze troszke pozno.

Dzisiaj czyli w niedziele 20 czerwca gramy we wroclawskim klubie wagon z face of reality i tonedown. zapraszamy
  
 
Co tam za basoofkie masz?
  
 
Ibanez srx705nt dobry bardzo basik, ale trudno go dostac bo okazal sie lepszy od btb.
  
 
Do Ibanezów akurat miłością nie pałam To jest pasyw, czy aktyw? Jakie drewienko, picki i elektronika? Wygląda fajowo!

EDIT: wyguglałem. Fajny dobór drewna, dwa humby. Może kopać dupsko Masz jakieś próbki?

[ wiadomość edytowana przez: miklo dnia 2010-07-06 20:38:43 ]
  
 
seryjne ibanezeowe aktywne humbacki, machon, polisander, macica perlowa, cudowny monolit, strasznie lize dupe do ciezszych kawalkow
  
 
jak zwykle na czas informuje o koncertach

klyk
  
 
Ja wczoraj przetrenowałem mojego G&L L2000 na Epifani Thunderfunk i ich paczce 3x10 - też daje radę. Z kciuka urywa gacie ;]
  
 
Uwaga! Mamy prawdziwy teledysk !
  
 
WOW!!!!
Super że idziecie do przodu!!!
trzymam kciuki.
  
 
Dobry kawałek.
Dopiero teraz posłuchałem i "Nightmare " mnie bardzo pasi

  
 
Cytat:

Uwaga! Mamy prawdziwy teledysk !

Dodam, ze nie dlugo startujemy z promocja naszej nowej plyty, ktora oczywiscie bedzie mozna kupic, nie wiadomo jeszcze jaka bedzie cena (okolo 20-30zl, dla PiotraS promocja 50zl-zart). Oczywiscie dam znac jak zwykle w ostatniej chwili
  
 
niezle chlopaki, oby tak dalej
trzymam kciuki i mam nadzieje, ze niedlugo koncert na stadionie narodowym