Start Monte Carlo Historique 2012 z Warszawy - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2012-03-21 09:37:27, pioban pisze:
Pierwsza zasada Tomaszewskiego: ...jest kac -jest wynik.



bo Maciek to fajny gość...
  
 
Zastava sprzedana
  
 
Za granicę pojechała?
  
 
O dziwo do Polski,nawet ogłoszeń tu nie dawałem.
  
 
Cytat:
2012-04-07 10:14:44, pioban pisze:
Zastava sprzedana


Wystartowala moze w Rajdzie Polski Historycznym? Trzy SOHCe w pierwszej piatce rajdu
  
 
Nie jechała,wyniki to jedna wielka niewiadoma...
  
 
Piotrek, a może byś się pochwalił nowym projektem na Monte
  
 
Piotrek startuje nowym autem.
www.facebook.com/banymotorsport
Także polecam.
Coś mi się zdaje, że wynik bedzie lepszy niż przed rokiem.
  
 
Piotrek masz może on-boarda jak leżymy na boku zaraz za startem do przedostatniego OS-u? Jechaliście wtedy za nami... Ciekaw jestem jak to wyglądało...
Pozdro i powodzenia w tym roku.
  
 
Nie mam tego,kreciliśmy tylko Col de Turini.
jak nas odliczali widziałem po śwaitłach ze cos sie stało.
Nie chcieli przerwać startu.
Jak dojechałem to wychodziliście z czołgu...


Dzis na ulicy Pańskiej pod Ak. Polskim od 12 do 16 start
Polskich załóg do XVI RMCH
  
 
PIOTR BANY: - Tegoroczny start wymaga od nas bardziej wytężonego wysiłku, ponieważ mamy za sobą intensywny sezon w wyścigach płaskich, w WPP i Kia Lotos Race. Całoroczna obsługa 6 samochodów sprawia, że zaczyna brakować czasu na inne projekty. A o Monte myślimy intensywnie już od... marca. Dlatego teraz mamy trochę więcej pracy, trochę mniej nas jest w domu, ale zapałem do działania moglibyśmy obdzielić chyba ze 4 zespoły.
W tym roku wybraliśmy do rywalizacji w RMCH samochód Łada 2106, z uwagi na konkurencyjność w klasie i duże możliwości związane z mechaniką. To auto daje się dobrze konfigurować w dowolnych kierunkach i posiada szeroki zakres możliwości. Mocno rozbudowaliśmy kontakty rajdowe na Litwie i w Rosji. Mogę powiedzieć, że skorzystamy z zasobów i wiedzy ludzi, którzy o Ładach wiedzą wszystko. To daje nam psychiczny komfort. Naszej rajdówce budowanej na Monte będzie trochę dalej do modelu VFTS, z uwagi na specyfikę odcinków. Wszystko co robimy w tej chwili, jest dokładnie przemyślane pod kątem Monte Carlo. Niemniej równolegle rozpoczęliśmy budowę jeszcze 2 egzemplarzy , do rajdów szutrowych lub innych zawodów.
  
 
Postawka Zastavą na 7. próbie 4 w generalce, 8 próba - 3. w generalce, 9 próba 9. w generalce!!! SZACUN
  
 
wyniki live:


http://www.rallyliveresults.com/livehisto/live_CS.php?SESSID=57734589178692
  
 
Wyniki on - line- MC Historique
  
 
GRatulacje
Zgodnie z przewidywaniami - złojenie dupy Jaskłowskiemu i spółce było kolejnym postawieniem kropki na i/
Które w klasie?
Ukończenie tak trudnej i wyczerpującej imprezy
Szacun.
Fotki super i relacje też.
Można mieć nawigację?
  
 
Gratki
  
 
Fotki i relacje to zasługa Tommiego i Bartka.
Fotki ze startu to dzieło mojego szwagra Marcina maffoto.pl


Nawige mozna mieć,wszystko jest w regulaminie.
Zawodnicy z czołówki maja wiecej elektroniki niż pilot F16.
  
 
O! W tym roku Classic Auto nie zapomniało o Tobie. Ciekawe jak z relacją z MCH będzie.
  
 
Gratulacje Piotrek, dobra jazda
  
 
Dzięki chlopaki!!
Za rok sie poprawimy!