[OFF TOPIC] Nuda 2012 i 2013 i 2014 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nic nie palę. ACTA jako umowa międzynarodowa ma większe znaczenie niż lokalne prawo, które należy do niej dostosować.

Mnie też się nie chciało w to wszystko wierzyć, a jak czytałem co się znajduje w tym dokumencie, to normalnie miałem wrażenie jakbym czytał jakieś groteskowe SF. W umowie można między innymi znaleźć zapis, że odszkodowania dla posiadaczy praw autorskich mogą być oparte o domniemaną wysokość strat. Nie o faktyczną tylko domniemaną...

[ wiadomość edytowana przez: Grzech dnia 2012-01-26 19:20:53 ]
  
 
Teoria teorią a praktyka praktyką: jakiś czas temu ludzie w mojej firmie jak wracali z chin to coś sobie przywozili. Ale jednej babeczce nie przepuscili na lotnisku u niemiaszków torby - podróby dolce gabana czy jak to tam sie pisze. Faceci przywozili podróby ajfonów w walizkach i nie rzucało się w oczy... Teraz tak samo będzie u nas
  
 
Cytat:
2012-01-26 19:15:26, Grzech pisze:
Nic nie palę. ACTA jako umowa międzynarodowa ma większe znaczenie niż lokalne prawo, które należy do niej dostosować.


Owszem,
ale wyobraź sobie że nasze prawo wyprzedziło ACTA już dawno, w każdej chwili może do ciebie zapukać Pan w brunatnej marynarce bo twój dostawca internetu ma obowiązek podać twoje dane jeżeli będziesz podejrzany o piractwo - więc nie rozumiem o co to wielkie halo?

na ulicach protestują piraci? czy ci którzy zostali wpuszczeni w maliny i nie wiedzą przed czym protestują?
  
 
Ale teraz nie zrobią z Ciebie pirata tylko dlatego, że przeglądarka zapisała sobie niektóre elementy witryny na dysku. Nikt nie przegląda Twoich maili i całej Twojej aktywności w necie sprawdzając czy może nie udostępniłeś informacji skąd można pobrać "nielegalne" pliki. Nie zostajesz przestępcą za umieszczenie w necie zdjęcia swojego auta z puszką piwa na dachu, nie musisz płacić odszkodowania za filmik z wakacji na którym słychać muzykę z przejeżdżającego auta, za to możesz w aptece kupić tańsze zamienniki leków, a w sklepie motoryzacyjnym tańsze zamienniki markowych części zamiennych.

Ludzie protestują, bo umowę mającą być nadrzędną w stosunku do przepisów krajowych rząd usiłował podpisać po cichu mając nadzieję, że nikt tego nie zauważy.


Swoją drogą login i hasło na stronie premiera admin i admin1 to kompromitacja...

[ wiadomość edytowana przez: Grzech dnia 2012-01-27 14:11:11 ]
  
 
Koocie odstaw to co pijesz czy łykasz, nikt ci twojej składnicy czy tam kolekcji złomu nie odbierze
  
 
  
 
Cytat:
2012-01-27 16:32:03, Bedzio pisze:
Koocie odstaw to co pijesz czy łykasz, nikt ci twojej składnicy czy tam kolekcji złomu nie odbierze


O co Tobie chodzi?
  
 
O to że opowiadasz herezje jak prezes Kaczyński, tylko że on straszył Niemcami a Ty że ludzi będzie ścigać FBI za zdjęcie puszki po piwie
  
 
Tak wynika z umowy ACTA.
  
 
W Fakcie przeczytałeś? Zacznij myśleć samodzielnie z większą dozą logiki. Naprawdę polecam
  
 
http://noshit.pl/lubie/53687

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Cytat:
2012-01-28 15:32:05, Bedzio pisze:
W Fakcie przeczytałeś? Zacznij myśleć samodzielnie z większą dozą logiki. Naprawdę polecam


Sam zacznij myśleć samodzielnie, pobierz sobie z netu tekst umowy, dowiedz się paru rzeczy, a potem wypowiadaj.
Cytat:
2012-01-28 20:25:30, OLO pisze:
http://noshit.pl/lubie/53687



To pewnie będą Przymanowski z Jonatanem Kootem.

[ wiadomość edytowana przez: Grzech dnia 2012-01-28 20:42:06 ]
  
 
Spokojnie Kocie bo Ci żyłka pęknie Czytałem tą umowę i są tam zapisy które można sobie różnie interpretować, ale w wymyślaniu to Ty bijesz samego Lema na głowę Gwarantuje Ci że FBI nikogo nie będzie ścigać za zdjęcie puszki po piwie Najwyżej Ciebie będzie ścigać za użycie na furmance znaku firmowego zastrzeżonego przez Małysza
  
 
Po paru latach niebytu albo zapomnienia. Witam.....

Jest ktoś jeszcze ze starej paczki????

i o zdrowie pytam......
  
 
Wcięło Cię tak samo jak z forum paska
Witaj po przerwie
  
 
Cytat:
2012-02-02 15:04:17, danielewicz pisze:
Wcięło Cię tak samo jak z forum paska Witaj po przerwie



Zmiany! zmiany! zmiany...........
  
 
Danielewiczu - Twoja sygnaturka bardzo jest funkcjonalną - wręcz z każdym dniem zyskuje na aktualności.
  
 
Myślę że zawsze będzie aktualna
  
 
Cytat:
2012-02-02 02:30:34, anmimo pisze:
Po paru latach niebytu albo zapomnienia. Witam..... Jest ktoś jeszcze ze starej paczki???? i o zdrowie pytam......


Wszyscy obecni
  
 
Pozdro for @ll

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin