[E9] Toyota Corolla 1.8 Diesel XL Sedan - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2012-01-25 21:52:47, el_comendanto pisze:
Samochód cudowny, ale tylne lampy wyglądają jak z Bangladeszu albo Ukrainy



dlaczego ?
  
 
no właśnie ja też tak z ciekawości zapytam dlaczego??
  
 
Odebrałem felgi Będą to felgi firmy INTRA 15"x7" ET35 z rozstawem śrub 4x100. Jeszcze tylko znaleźć dobre opony w rozmiarze 195/50 R15 i Corollka będzie śmigać w nowych bucikach. Na kolor felg mam już inną koncepcje ale to może już zmienię na przyszły sezon, a teraz będzie cały kolor aluminiowy

Obecnie prezentują się tak:


  
 
Kołka Git To teraz przymiarka

15-tki deko hardkorowo ale przy niskiej oponce powinno dać radę
Ja miałem wsadzone 14 bbs i przy podróżach z teściowa czasami dobijało na koleinach
  
 
Opony są nisko profilowe, ale jeszcze jazda jest komfortowa jak na nasze drogi i przy tym rozmiarze 195/50 R15 koło zachowuje oryginalną średnice jak przy 13" feldze i oponach 175/70.
  
 
Przymiarka:







  
 
We wspomnianych przeze mnie krajach kierowcy uwielbija "upiekszac" oswietlenie w podobn sposob. Mowie tu o zaczernieniu lamp.
  
 
Bardzo ładne fele Podobają mi się
  
 
Cytat:
2012-02-03 12:38:46, el_comendanto pisze:
We wspomnianych przeze mnie krajach kierowcy uwielbija "upiekszac" oswietlenie w podobn sposob. Mowie tu o zaczernieniu lamp.



te lampy dlatego tak wyszły bo zdjęcie było tak zrobione przez przyciemnienie, one wcale nie są takie czarne, są szaro czerwone oryginalne toyoty, chodź bardzo chciał bym lampy od amerykańców biało czerwone. Więc myślę że wyjaśniłem coś
  
 
13 lutego w końcu przerejestrowałem Carolinę na siebie i została na nowo ubezpieczona Teraz cieszę się z niej podwójnie bo w końcu widnieje w dowodzie moje nazwisko troszkę mnie to kosztowało ale co się nie robi dla polepszenia humoru he he Zawitały tez nówki blachy oraz naklejeczka na szybę
  
 
Nie tylko Amerykance mialy bialoczerwone lampy. Na Filipinach tez takie byly, podobnie jak oryginalne JDM.
  
 
W niedzielne popołudnie odbyła się mała sesja:





























I co myślicie?
  
 
Fajne!! Najbardziej podoba mi się foto 1 i 2 aczkolwiek reszta tez przypadła mi do gustu
  
 
Fajne foto sceneria git.
  
 
no trzeba się starać żeby Rolcia wyglądała
  
 
Wypiaskowane i pomalowane zostały bębny tylne w sposób proszkowy (piecowy) na czarny połysk. Na razie testuje farbę jak się będzie trzymać pomalowałem tak bo nie mogłem już patrzeć na te pordzewiałe bębny, psuło to urok felgi Jeśli farba się sprawdzi trzeba będzie kupić proszkową czerwoną i przemalować kolejny raz

Dużo nie widać ale fotkę wrzucę:


Kupiłem również fotel kierowcy, ponieważ w moim zepsuta była regulacja pochylania od kiedy kupiłem Corollę. Udało mi się znaleźć sprawny technicznie, oraz ma dodatkową regulację pod uda



Niby fotel ten sam, a przez tą właśnie dodatkową regulację jeździ się o niebo lepiej. W zakupionym fotelu jest potargana tapicerka:




Ale w moim starym jest w lepszym stanie i biorę się za jej przekładanie:



W planach na przyszłość jest zmiana tapicerki na całkiem nową, ale najpierw muszę ogarnąć kilka innych ważniejszych spraw
  
 
MASZ PRZEPIEKNE FELGI DO COROLINKI.OD DAWNA TAKICH SZUKAM.MAM TOYOTE COROLLE 90ROK LIFTBACK 1,8D (SZYBA PODNOSZONA ZKLAPA DO GORY) I JESLIBY TE FELGI DO MNIE PASOWALY,ZAPLACE KAZDĄ SUMĘ.POZDRAWIAM I CZEKAM NA JAKIES INFO.
PS.JESLI NIE CHCESZ SPRZDAC TO MOZE DAJ MI JAKIES NAMIARY TO CHETNIE BYM JE PRZYMIERZYL.JESTEM Z OKOLIC KRAKOWA.