Szukam SKLEP W TRÓJMIEŚCIE lub kogoś z uszczelką od kolektor

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam !

Szukam sklepu gdzie mógłbym dostać uszczelkę pod kolektor do łady 2107 1500cm, ewentualnie może ktoś z 3 miasta ma w zapasie i by odsprzedał

moje GG:1078090

Pozdrawiam
Marcin
  
 
Czesc,

Hutnicza w Gdyni
Chylonska w Gdyni
Wielkopolska w Gdyni.
  
 
Cytat:
2009-12-10 10:15:49, Leszek_Gdynia pisze:
Czesc, Hutnicza w Gdyni Chylonska w Gdyni Wielkopolska w Gdyni.



To na wielkopolskiej to F.H.U.Mikołajczak. Specjalizacja SKODA-ŁADA części zamienne ? Bo kiedys dzwonilem do nich i mowili ze juz z czesci do Łady zrezygnowali i jakieś resztki tylko mają. A na chylońskiej to gdzie dokładnie ?

  
 
Eeee to szkoda, ze na Wielkopolskiej juz zrezygnowali z czesci do Lady. Bardzo rzetelny sklep.

Skrzyzowanie Chylonska-Kartuska - w strone Cisowej jakies 50-100 m po prawej. Sklep nazywa sie Polmir.

Na Hutniczej po lewej stronie jak sie jedzie do Rumi przed stacja Neste - sklep miesci sie kolo warsztatu.

www.skorpion.auto.pl - ja zawsze zamawialem czesci tutaj ale zawsze planowalem wiecej napraw na raz, zeby zamowic czesci hurtowo
  
 
Ten gość z Hutniczej miał jeszcze kiedyś sklep w Gdańsku, lecz nie wiem czy jeszcze ma, najlepiej zadzwonić i podpytać.
Uszczelkę miałem ale gdy robiłem na wiosnę porządki w moich gratach to poszło do kosza wszyskie pozostałości po łajdaczce
  
 
Szarpnę trupa
Jest jakiś sklep w Trójmieście z gratami do Łady?
  
 
Krzyś?

+ Hutnicza niedaleko stacji Neste.
  
 
Dzięki!