Zlot Łady w 2012 r.?????????? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2012-01-22 11:28:56, damii87 pisze:
Widzie ze nie ma chętnych na zorganizowanie zlocika... Najpierw trzeba wybrać województwo lub chętnego do zorganizowania ZLOTU LKP Oraz Datę Zlotu. No więc Kto jest chętny zorganizować zlot w tym roku..???????



Moze Ty?
  
 
Moi Drodzy Państwo!


Termin i miejsce ustalony.


25-27 maj.

Szykować maszyny! Jedziemy!



ZLOT Łada 2012!!!

  
 
Naczelny a nei zje nas czeska drogowka po drodze? ;]
  
 
Tak . wszystko według planu ! . długi majowy weckend ( majówka ), okolice W-wy aby było sprawiedliwie . sorki ale niestety nie będę mógł przyjechać
  
 
Jak przypasuje mi termin i uda się złożyć "Trójkę" znowu do kupy to postaram się pojawić
  
 
Pytanie co do miejsca. Czy znane nam Dresso w Sulejowie odpowiada Wam?

Termin miedzy 28.04 a 3.05

Jezeli zbierzemy pare osob, np zdeklaruje sie grupa z Lomzy (emde Ty i koledy) to warto sie spotkac. Nie chcemy powtarzac scenariusza z poprzedniego roku.
  
 
Miejsce znane!

Pozdrawiam
igiers

  
 
Cytat:
2012-01-23 09:40:12, wezu69 pisze:
Naczelny a nei zje nas czeska drogowka po drodze? ;]



Fajne by to było w kilka ład śmignąć czeskimi drogami
  
 
Teraz mam dylemat ......zlot w Czechach czy w Polsce w Sulejowie
hmmmmmmm.......
  
 
No cóż, zlot w Czechach sie raczej na pewno odbedzie a w Sulejowie???

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
A ile osób wybiera się na zlot do Czech????
  
 
No to może się zbierzemy i pojedziemy na zlot do Czech. To nie jest głupi pomysł. Ladusa chyba już nie raz zapraszał jeśli dobrze pamiętam. Może połączymy te dwie rzeczy??
  
 
po 4 osoby do auta + składka na paliwo i jest realne!

pozdrawiam
igiers
  
 
W sumie do Czech mam 2x bliżej. Jeśli wolny czas, finanse, kumple i koledzy z klubu dopiszą to chętnie bym się wybrał
  
 
Ja na Czechy rowniez sie pisze. Dodatkowy plus jest taki, ze organizacje mamy z glowy. Przeyjezdzamy na gotowe.

Chetnie sprobwalbym jeszcze raz wegierskiego trunku z krzyzem na etykiecie, w zawmian za Tyskie
  
 
w Sumie ja też mam blisko do Czech, teraz tylko muszę się spieszyć z remontem łady...mam nadzieje z zdążę...
  
 
Jestem jak najbardziej za ! Ja bym swoją ponownie przegonił do Czech. Już raz była i na pewno chce tam wrócić.

To co odpuszczamy zlot w PL i szykujemy się tylko na Czechy ? W sumie kolejna życiowa przygoda.

igiers - jechałbyś swoją Kopiejką ? To byśmy się ustawili w Mińsku lub W-wie i pognali dalej.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Cytat:
To co odpuszczamy zlot w PL i szykujemy się tylko na Czechy ?



Jestem za.
  
 
Ja też, lecz puki co nie mogę obiecać że pojadę, mimo że bardzo chce
  
 
Też sie wybiore