[127] Fiat 127 MK II Alitalia - Strona 9

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak co to bez problemu idzie założyć zaciski od SC i tarcze 240mm, jak już to by nie dało rady to uno turbo na wentylowanych a nadal 13' się mieści.
Ta wysokość będzie docelowa, bo troszkę chyba by się przydało niżej.

jesteś pewien że te hamulce są na pewno orginalne? ja też takie miałem i właśnie były to od DF, a od 127 jest ta sama tarcz i klocek ale inny zacisk, gdzieś nawet takie miałem w ręku.

[ wiadomość edytowana przez: Try3ek dnia 2014-12-23 12:50:32 ]
  
 
Cytat:
2014-12-23 12:42:45, Try3ek pisze:
jak co to bez problemu idzie założyć zaciski od SC i tarcze 240mm, jak już to by nie dało rady to uno turbo na wentylowanych a nadal 13' się mieści. Ta wysokość będzie docelowa, bo troszkę chyba by się przydało niżej.



Auto jest na razie puste, nie ma nawet silnika także jeszcze "siądzie"
Zobaczymy jak to wyjdzie z tyłu, jeżeli będzie za wysoko to będziemy coś działać z resorem.
  
 
Cytat:
2014-12-23 12:42:45, Try3ek pisze:
jesteś pewien że te hamulce są na pewno orginalne? ja też takie miałem i właśnie były to od DF, a od 127 jest ta sama tarcz i klocek ale inny zacisk, gdzieś nawet takie miałem w ręku. [ wiadomość edytowana przez: Try3ek dnia 2014-12-23 12:50:32 ]



Kliknąłem w necie i założone mam na pewno oryginały z 127, może w kancie są po prostu takie same?
Dokładnie coś takiego jest u mnie:
Zacisk

[ wiadomość edytowana przez: Szym127 dnia 2014-12-23 13:35:12 ]
  
 
Odświeżam troszkę temat, do złożenia została skrzynia i w zasadzie w przyszłym tygodniu powinno się udać powoli wyjeżdżać

Środek jeszcze oczywiście nie gotowy, wszystko do dopieszczenia







  
 
Nooo chwalmy Pana!
Myślałem że już upadł projekt.
Kiedy się zobaczymy wreszcie w grupie 2-1300 w CA Cupach?
  
 
Realnie to w przyszłym roku się zobaczymy, czas pokaże
  
 
Ok, to może i pojeździmy razem choć ja w 2016 albo nie będę już jeździć albo tylko 1-2 imprezy.