2103 SzokoLada - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chlapacze 60zl, gałki po 10zl.
  
 
Szoko, szukałeś konkretnie takich chlapaczy z białym znaczkiem, czy takie akurat były, bo w oryginale chyba były całe czarne chlapacze, a gałki, to chyba ta prawa jest z Fiata, czy się mylę?
  
 
Male sprostowanie, chlapacze nie sa biale, tylko logo jest odlewem z aluminium,mozna bedzie ladnie wypolerowac, natomiast galka jedna,to typowa ladowska, a druga, to uni, pojazdy PRL-u.
  
 
Ciekawe te chlapaczem szczerze mówiąc nie widziałem jeszcze z aluminiowym odlewem. Co do gałki to chyba Ta jest taka sama/podobna

[ wiadomość edytowana przez: brabus55 dnia 2012-02-22 08:38:32 ]
  
 
No dokladnie taka sama, kropka w kropke.
  
 
I znowu trafiłem na super chlapacze, mam teraz takich 6 szt. Chlapacze
  
 
Taki mały prezencik dla trójki, umyłem ją trochę, bo już jej nie było widać.



A tak wygladala w dniu zakupu.

  
 
Trochę przejaśniała
  
 
ten strucel jest twój ? tak pojazd zapuściłeś ? .............. siadaj, pała
  
 
Cytat:
2012-05-26 00:19:02, morphio pisze:
ten strucel jest twój ? tak pojazd zapuściłeś ? .............. siadaj, pała

Nie zapuscil tylko taki kupil. Ale swoja drogą Szoko moglbys pokazac juz jakies postepy...
  
 

Jeśli robi się taki kompletny remont to przede wszystkim zdobywa się wiedzę na temat konstrukcji aut , widzi się rzeczy których przy normalnej eksploatacji się nie zauważa. Zawsze uważałem że pierwsze auta powinno się kupować używane graty i jeśli ma się żyłkę do napraw to można się wiele nauczyć.
Ale za to potem nie topi się grubych pieniędzy w serwisy samochodowe w których zwykle jedną rzecz naprawią a przy okazji kilka innych popsują.
Jeśli dodatkowo ma się obycie ze spawaniem to tylko pozazdrościć.
Nie wiem czy nie dopatrzyłem ale z którego roku jest ta łada ?
Popieram brabus55 o częste wpisy z odbudowy tego 2103 czy też 2106.
Ciekawią mnie zdjęcia z podłogi od wewnątrz i od spodu ,nadkoli po zdjęciu itp. Ta 2103 będzie kryć wiele niespodzianek bo jak widać auto chyba nigdy nie widziało blacharza.
Swoją drogą ciekawi mnie czy kiedykolwiek u nas czy w Rosji można było kupić reparaturki podłogi- np. całą ćwiartkę pod kierowcę , chodzi mi o to żeby były wytłoczenia tak jak w oryginale a nie sama płaska blacha, z tym kawałkiem który od wewnątrz zamyka próg samochodu ?
  
 
Zdobyty nie zdobywalny kierunkowskaz.



  
 
To fakt, cenniejszy niż fotografia rodzinna z początku XX wieku.
  
 
pamietam ile napolowalismy się z ojcem tych kierunków z listewkami do 2103... masakra!
  
 
Projekt żyje, powoli kompletuje oryginalne części made in USSR, dziś dostałem przesyłkę z fajną zawartością. Jak wrócę z urlopu, zrobię fotki i się pochwałę. Bardzo trudno zdobyć w WNP, a w Polsce jednak można też. Myślałem, że będę musiał jakoś sobie poradzić bez tego, a tu proszę, nówka sztuka się trafiła.
  
 
Ja stawiam na boczne listwy.
  
 
Nie. Akurat listew sam wiesz ile ja mam.
  
 
Cytat:
2012-09-03 23:15:36, Konriii pisze:
pamietam ile napolowalismy się z ojcem tych kierunków z listewkami do 2103... masakra!


teee Kolego , może co do listew to był problem ale kierunki to ja Wam kupiłem

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Cytat:
2013-08-02 22:55:37, andrzej_krakow pisze:
teee Kolego , może co do listew to był problem ale kierunki to ja Wam kupiłem



A możesz załatwić nówki tylne lampy do mojej dwói?
  
 
raczej nie, sklep splajtowal kilka lat temu

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986