2103 SzokoLada - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2012-02-09 13:42:55, andrzej_krakow pisze:
kopiejke juz calkiem pociąłes?



Całkiem pociąłem, chciałem oddać za każdą kwotę(rozsądną lub za darmo dla kogoś z Legnicy), ale nikt się nie odzywał, napisałem żeby proponowali swoje propozycje, ale nikt nie odezwał się. Więc stwierdziłem,ze czas odzyskać swoje pieniądze i poszła na części.

Cytat:
No przecie na pudełku pisze że 40'sto



Smiałem sie z 5 minut. Dobre to bylo
  
 
No szkoda, zarejestrowaną budę w cenie zlomu to bym chetnie przygarnął, nawet bez wnetrza, silnika i skrzyni.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Szoko, skoro zmobilizowałem Cię do założenia tematu o 2103, czas na temat o 2106. Bo to ją, jak kolega napisał, zamierza pierwszą robić.

Co do "trójki" z tego tematu - podziwiam plany. Ja na pewno nie miałbym tyle cierpliwości, czekać kilka lat, detal po detalu składać auto. Jakaś tam wykończeniówka to tak, ale remont całkowity to chyba nie na moje nerwy.

BTW. Na dniach widziałem na Allegro komplet chromów do nadkoli 2103/06. Interesujesz się może tą aukcją ?
  
 
dzięki takim osobom jak SzokoLada jest nadzieja że to forum nie padnie!!powodzenia życzę - z przyjemnością będę zaglądał do tego wątku i śledził postępy - znam tą radochę z odbudowy!!
  
 
Będę ostatnim, kto upuści to forum. Dzięki chłopaki za wsparcie. Dzięki Wam będzie mi łatwiej ukończyć projekt.
  
 
Więc tak, mam mały dylemat, co jest bardziej cool do mojej Łady:



  
 
Szoko, moim zdaniem zdecydowanie ten "skórzany" pokrowiec jest bardziej cool i bardziej pasuje do Łady, a tak nawiasem mówiąc nie masz takiego do sprzedania?
  
 
Mam tylko te dwa, jeden na pewno pójdzie do sprzedania.

A reszta chłopaków gdzie? Nikt swojej opinii nie ma? Szybciutko wypowiadamy się.
  
 
No jasne ze skorkowy!!! Ten teczowy to pasuje do Bulika z epoki Flower Power a nie do Zigulaka

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Ja tam nic bym nie zakładał. A jak już to skórkowy
  
 
Cytat:
2012-02-16 20:09:05, andrzej_krakow pisze:
No jasne ze skorkowy!!! Ten teczowy to pasuje do Bulika z epoki Flower Power a nie do Zigulaka



A to ciekawostka, bo jak ja bylem dzieckiem widziałem w ładach właśnie takie plecione i to na potęgę.
  
 
Pytałes o subiektywne opinie a nie o informacje historyczne

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Skorka Trzymam kciuki
  
 
No to już prawie decyzja zapadła. Ale swoją drogą, tą właśnie plecionkę zdemontowałem z kierownicy 2101. A mi bardziej podchodziła plecionka.
  
 
Szoko, trochę spóźniona opinia, ale ja obstawiam ten pokrowiec brązowy. Mam w mojej szóstce taki sam, tylko czarny. Założył go poprzedni właściciel chyba zaraz jak kupił tą Ładę przeszło 30 lat temu. Co jak co, ale dzięki temu pokrowcowi panuje fajny klimat rodem z tamtej epoki.
Swoją drogą czekam na osobny wątek na temat tej niebieskiej 2106.
  
 
takie coś znalazłem dziś http://tablica.pl/oferta/lada-2003-unikat-IDyGOD.html
  
 
Najnowsze zdobycze. Trudno było zdobyć tylną ściankę, ale się udało.



I super rarytasek, piąteczka.




[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2012-02-18 22:35:00 ]
  
 
Po polowaniu:


  
 
Tą gałkę dźwigni zmiany biegów widziałem już na Allegro ale chlapacze - klasa ! Ile dałeś za te cudeńka ?
  
 
Chlapacze ladne rzeczywiscie. Raz widzialem siodemke bez, wygladala jak koza