[mkVII] coś tłucze z tylu przy skręcie w lewo?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie mam taki problem jak skręcam w lewo zakręt 90st lub delikatnie ostro omijam dziury ale tylko przy skręcaniu kierownicy w lewo coś mi tłucze jakby metal o blachę. Oglądał go mechanik na kanale powiedział że wszystko jest ok zero luzie itd, a dalej tłucze. Jak auto stoi w miejscu i ruszam nim ostro tzn bujam za relingi nic nie słychać jakby wszystko było ok. tłucze coś na wysokości podwozia z tylu w bagażniki po stronie kierowcy. Myślałem że to klucz, albo lewarek, ale opracowałem i dalej to samo. Mechanik twierdzi że od strony mechaniki wszystko jest ok
  
 
może wydech o zbiornik ??
  
 
Cytat:
2013-04-06 11:22:57, Lightjay69 pisze:
Panowie mam taki problem jak skręcam w lewo zakręt 90st lub delikatnie ostro omijam dziury ale tylko przy skręcaniu kierownicy w lewo coś mi tłucze jakby metal o blachę. Oglądał go mechanik na kanale powiedział że wszystko jest ok zero luzie itd, a dalej tłucze. Jak auto stoi w miejscu i ruszam nim ostro tzn bujam za relingi nic nie słychać jakby wszystko było ok. tłucze coś na wysokości podwozia z tylu w bagażniki po stronie kierowcy. Myślałem że to klucz, albo lewarek, ale opracowałem i dalej to samo. Mechanik twierdzi że od strony mechaniki wszystko jest ok



nie sprawdziłem czy jakiś zaczep czy guma z wydechu poszłą, zaraz sprawdzę, ale zeby taka pierdoła
  
 
no to najczęściej pierdoła jest moim zdaniem to przegub:]
  
 
z tyłu ?? xD
  
 
może luzne sruby przy feldze koła
  
 
Cytat:
2013-04-06 12:01:27, Marcin91 pisze:
no to najczęściej pierdoła jest moim zdaniem to przegub:]



Przeguby napędowe z przodu wymienione na nowe, a tłucze z tylu a nie z przodu
Myślałem że to może amorek ale to nie ten dźwięk jak blacha o blachę, metal o metal. Na logikę to faktycznie może być rura z wydechu, może o coś tłuc
  
 
może tłuc o rant zbiornika paliwa
mam dokładnie to samo u siebie
  
 
jak się jedzie to może się wydawać że z tyłu, a tłucze z przodu
  
 
panowie, problem stary i blachy. tlumik uderza o blache od zbiornika. zaloz sobie sprezynke. ktora bedzie niwelowac drgania i po problemie.


[ wiadomość edytowana przez: smallsize dnia 2013-04-06 16:08:56 ]
  
 
Cytat:
2013-04-06 12:41:53, maly10001 pisze:
może tłuc o rant zbiornika paliwa mam dokładnie to samo u siebie



Sprawdziłem chwyciłem rurę wydechowa i lekko poruszałem i fakt tłucze o rany zbiornika paliwa.
Guma przy samej rurze wydechowej jest ok, ale teraz jak się pozbyć tego tłoczenia ? Jest tam jeszcze jakaś guma , mocowanie czy coś? Może coś zgubiłem, albo wyleciało? I jak to zrobić samemu?