[ogólne] Czym podkleić podsufitkę???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie mam taki problem odchodzi mi podsufitka w moim kombi, a nie bardzo wiem czym to się podkleja. Jesienią podklejałem z sąsiadem w jego audi butaprenem i nie bardzo to wychodziło. Ma ktoś z Was może jakiś sprawdzony sposób czym to podkleić?
  
 
Chcesz obkleić na nowo całą podsufitkę nowym obiciem, czy tylko podkleić starą w miejscach gdzie odchodzi?
Jeśli podkleić starą to polecam coś w sprayu, w większości motoryzacyjnych auto-moto powinni mieć. Ja tak robiłem gdy oklejałem starą podsufitkę nowym materiałem i zabrakło mi kleju na pędzel, więc żeby już nie zamawiać następnej puszki to podkleiłem klejem w sprayu.
  
 
Ja również polecam spray, jak zmieniałem materiał podsufitki to okleiłem ją takim sprayem całą i wszystko ładnie trzyma, na zaokrągleniach itd. kupić można taki w każdym hipermarkecie budowlanym
  
 
Strą potrzebuję podkleić bo mi tylko w bagażniku wisi i pies zaczyna się nią interesować. Dzięki wielkie za porady.
  
 
Tylko jak będziesz kleił to pamiętaj żeby najpierw prysnąć klejem na obie powierzchnie a po pół minuty-minuta je ze sobą ścisnąć na chwilę.
edit: z resztą na opakowaniu będzie dokładna instrukcja.


[ wiadomość edytowana przez: Maylo dnia 2012-02-20 20:22:26 ]