Przednie lampy 2107

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Z uwagi na średni stan lamp przednich w mojej 2107 postanowilem ze musze rozebrac lampy i wyczyscić szklo od srodka......jakies pomysly jak ogarnac temat?????
Czym pozbyc sie tego uszczelniacza wokół klosza??
  
 
Najprościej i najtaniej kupić nowe

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Po kupnie kół .....opcja nie do przyjecia , póki co
  
 
Przemek, musisz polować Rok temu komplet z wysyłka 80 zł czechosłowackie
  
 
Bede probowal usunac ta mase uszczelniająca wokol klosza i wyczyscic w srodku.
Temat mysle do ogarniecia, co do zakupow nowych to bede polowal moze cos sie znajdzie ciekawego.
  
 
Podobno gorąca woda (wsadź do miski/garnka/naczynia z gorącą wodą szkłem do dołu) zmiękcza fabryczne spoiwo i da radę rozszczepić lampę.
  
 
Temat ogarniety.
Nożyk do tapet, maly frezik plus dremel i lampa musiala sie poddac.
A w środku.....z drugiej strony po 33 latach mialo prawo sie "troszke" zabrudzic
Po wyczyszcseniu lampa jak nowa.
Do sklejenia uzylem plynnej uszczelki w kolorze czarnym.
Efekt.....jak nowa.
Dziekuhe za pomoc
  
 
No to pokaż jak to wyszło

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Cytat:
SzokoLada pisze:
No to pokaż jak to wyszło


spokojnie, daj wyschnąć uszczelce
  
 
Zrobie druga lampe to wrzuce foty jak to wyszlo.
Tylko......jakis szybki instruktaż jak wrzucic te zdjecia bo chcualem sie jescze nowymi kolami pochwalic.

Koszt-polowa wartosci ladacznicy
  
 
Cytat:
2020-02-11 23:02:23, PRZEMORdohc2 pisze:
Temat ogarniety. Nożyk do tapet, maly frezik plus dremel i lampa musiala sie poddac. A w środku.....z drugiej strony po 33 latach mialo prawo sie "troszke" zabrudzic Po wyczyszcseniu lampa jak nowa. Do sklejenia uzylem plynnej uszczelki w kolorze czarnym. Efekt.....jak nowa. Dziekuhe za pomoc



Takie podejście to ja lubię. A nie kup, kup, nowe, nowe Jest przygoda, no chyba że czasu brak, to nie ma innego wyjścia jak jednak kupić nowe
  
 
Cytat:
2020-02-12 09:17:11, PRZEMORdohc2 pisze:
Zrobie druga lampe to wrzuce foty jak to wyszlo. Tylko......jakis szybki instruktaż jak wrzucic te zdjecia bo chcualem sie jescze nowymi kolami pochwalic. Koszt-polowa wartosci ladacznicy



Jaki kolwiek serwis do zdjęć czy fotosik, imageshack, może być i fb, ważne by zdjęcie było gdzie kolwiek. Klikasz prawym myszy, czy z telefonu - kopiuj adres URL.

na dole w edytorze pisania posta jest obrazek. tam wrzucasz adres url.
albo wpisujesz z palca [img]adres url[slash( kreska łamana)img]

I wszystko jest

[ wiadomość edytowana przez: glod dnia 2020-02-12 10:19:24 ]
  
 
A kupa roboty mnie jescze czeka przy aucie, ale jak patrzylem na te lampy to serce bolalo.
Jeszcze komore silnika.musze skonczyc i silnik odpalic po wymianie uszczelnien i myciu.
I najwazniejsze to spuscic ja na dol bo te nowe kola troche smiesznie wygladaja na oponie 185 45 15.
  
 
Trochę za małe te opony

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Trzeba bude dostosowac do kół
  
 
Widok po zdjeciu klosza.
Efekt koncowy mysle ze w tym tygodniu


[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2020-02-13 00:14:07 ]