Sprzedam Espero 1.8 rocznik 1999

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

Chcę sprzedać moje espero. Rocznik 1999, silnik 1.8, benzyna i gaz. Auto powypadkowe, uderzone w boczne drzwi, uszkodzona chłodnica, ślady korozji na lewym tylnym błotniku.

Silnik w bardzo dobrym stanie, zrobione zawieszenie i hamulce, dopiero co wymienione dwa tłumiki wydechu, gaz wyregulowany, pali od razu bez problemu, także w te silne mrozy, działające i dobrze stykające wycieraczki, zero wycieków płynów, komplet opon zimowych i letnich, odpowiednio zeetex i firestone.

Myślałem o cenie w okolicach 1300 zł. Proszę o ewentualne oferty z numerami telefonów. Auto do obejrzenia w Łodzi. esteta01@poczta.onet.pl
  
 
Powypadkowe, ale naprawione, czy ciągle uszkodzone? Możesz podesłać zdjęcia na adres z profilu?

Pozdr.
  
 
Niestety w zeszłym tygodniu wjechał we mnie inny samochód i nie stać mnie na naprawę. Wszystko o czym pisałem wczesniej jest do zrobienia. Co do chłodnicy to się orientowałem i jestem w stanie załatwić za około 100-120 zł. Gdyby się udało to oczekiwałbym powiększenia kwoty sprzedaży o ten koszt chłodnicy i jej montażu, a przyjeżdżając z kimś po auto można będzie wrócić na dwa auta.
Auto ogólnie do poprawek blacharsko lakierniczych, w zeszłym sezonie wymienione tarcze hamulcowe, uważam, że auto wymaga inwestycji blacharskich między 700 a 1000 zł, zależy kto na ile wycenia swoją robotę. Dlatego gdyby było wszystko ok to oczekiwałbym 2500, a tak w przypadku zakupu chłodnicy koszt spada do około 1500 a bez chłodnicy do 1300zł.
  
 
ja prosiłbym o foto. Ale za ta cene to hm. Moje espero jest tyle warte, a połowe auta wymieniłem...
  
 
Chyba kogoś cycki pieką.
Moje Espero nie wymaga napraw blacharsko lakierniczych.
Wszystko sprawne prócz niewielkiego wycieku z okolicy rozrządu (uszczelnienie wałka).
Blachy zdrowe niewielkie ogniska korozji regularnie usuwane i podmalowywane zaprawkami w kolorze.
Nowe ogumienie, nowe hamulce, nowy pełny układ wydechowy i to nie jakieś rzemiosło tylko fabryka, nowy alternator, nowa chłodnica, że nie wspomnę już o nowym układzie zapłonowym i zastanawiam się czy sprzedaż go za 1500 jest dobrą ceną (czy nie wygórowaną), a tu widzę auto po stłuczce, z korozją i pękniętą chłodnicą i goście walą jak w dym za 1300


To są poprostu jaja panowie
  
 
Cytat:
2012-02-22 19:18:32, kisztan pisze:
Chyba kogoś cycki pieką.
(...)
To są poprostu jaja panowie




Pawełku, izi!!!
Krzyczeć sobie można, ile dusza zapragnie.
  
 
Ty się Pawełku nie denerwuj... to się wyklepie

http://www.youtube.com/watch?v=EgsX2Rx3c8M
  
 
Panowie, nie rozumiem tych, którzy tak się gotują. Po pierwsze - z ulotek typu Kupię rozbite uzyskałem ofertę 600zł. Po drugie - na otomoto espero stoi dużo wyżej niż wartość rynkowa. Rocznik 99 to 2600zł. Moje auto pojedzie po wymianie chłodnicy tam gdzie zechce. Jestem go pewny. Bo ja nim daleko jeżdżę. Technicznie lepsze niż wizualnie. Uważam że jeśli jeden czy drugi member chce sprzedać swoje espero za 1500zł a stan jego auta jest lepszy to tylko świadczy o tym, że nisko wycenia swoje auto. Popatrzcie na oferty - dochodzą do 4tys. Za same fotele, szyby, lusterka i silnik kupowane oddzielnie zapłacićie właśnie ok 1300zł. Wiec proszę ceńcie lepiej swoje auta. A jeśli sami swoje zaniżacie to ja pretensji do was o to nie mam. Ale i wy nie miejcie do mnie
  
 
Cytat:
2012-02-22 22:00:18, asc76 pisze:
Za same fotele, szyby, lusterka i silnik kupowane oddzielnie zapłacićie właśnie ok 1300zł.



tak, zwłaszcza, że na allegro w kategorii espero jest :
Kategorie

Motoryzacja
(6961)
Części samochodowe
(6897)
Samochody
(43)

więc na każde espero przypada od razu ponad 160 części zapasowych, niestety....

  
 
Czy ja się denerwuję?
Panowie, ja jestem wyjątkowo spokojny człowiek.

Cytat:
2012-02-22 22:00:18, asc76 pisze:
Panowie, nie rozumiem tych, którzy tak się gotują. Po pierwsze - z ulotek typu Kupię rozbite uzyskałem ofertę 600zł. Po drugie - na otomoto espero stoi dużo wyżej niż wartość rynkowa. Rocznik 99 to 2600zł. Moje auto pojedzie po wymianie chłodnicy tam gdzie zechce. Jestem go pewny. Bo ja nim daleko jeżdżę. Technicznie lepsze niż wizualnie. Uważam że jeśli jeden czy drugi member chce sprzedać swoje espero za 1500zł a stan jego auta jest lepszy to tylko świadczy o tym, że nisko wycenia swoje auto. Popatrzcie na oferty - dochodzą do 4tys. Za same fotele, szyby, lusterka i silnik kupowane oddzielnie zapłacićie właśnie ok 1300zł. Wiec proszę ceńcie lepiej swoje auta. A jeśli sami swoje zaniżacie to ja pretensji do was o to nie mam. Ale i wy nie miejcie do mnie

Zapewniam Cię nikt się nie gotuje. Ja tak tylko z sympatii by ostudzić Twoje zamysły co do szybkiej sprzedaży.
Nie mam ochoty ani czasu na na sprzedaż autka.
Dzwoniłem na złomowisko, dawali 1000zł od ręki.
Chwilkę później kolega z pracy wyłożył 1500zł.
Ja jestem zadowolony, on też i to najważniejsze.
"Rozkoszuję" się jazdą do soboty.
Później zostaje już tylko złomguma...

ps.
Moje Espero w każdej chwili jedzie tam gdzie JA chcę
  
 
Swoje Espero 1,8 1999r sprzedałem miesiąc temu za 1500 złoty . Chcieć można i 20tyś ale czy ktoś tyle zapłaci ?
  
 
Foty i ... inaczej post do usunięcia
  
 
Cytat:
2012-02-24 00:19:31, mifinka pisze:
Foty i ... inaczej post do usunięcia



Zmieniły się zasady?
  
 
Tak troszkę OT tutaj też jest za 3200 zł i to "bez rdzy"- OTOMOTO