[K] Lampy przednie prawą i lewą

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, jak w temacie. Kupię lampy przednie do Espero.
Najlepiej w okolicy Katowic aby można było podjechać osobiście, jak nie to wysyłka.

Kontakt 503 022 276
  
 
weś nie pier...l i zajrzyj na allego

TAK TANIO JESZCZE NIGDY NIE BYŁO !!



  
 
A to nie ma różnicy jak jest manual albo elektryczny? Będzie działała regulacja świateł?
  
 
Bez przeróbki raczej się nie obejdzie.
  
 
Ale ta przeróbka jest łatwa do wykonania. Wręcz producent przewidział taką możliwość. Kwestia wycięcia otworu pod silniczek po liniach na obudowie.


-----------------
czasem tu zaglądam

[ wiadomość edytowana przez: Adam4302 dnia 2012-02-25 01:19:51 ]
  
 
Cytat:
2012-02-25 01:17:44, Adam4302 pisze:
Ale ta przeróbka jest łatwa do wykonania. Wręcz producent przewidział taką możliwość. Kwestia wycięcia otworu pod silniczek po liniach na obudowie.


i wykorzystania 2 elementów z oryginalnego , "elektrycznego" reflektora (silniczek i gniazdo na łeb trzpienia sterującego przy zwierciadle)
  
 
czyli jak nie chce żeby było to sterowanie elektryczne to wystarczy wyjąć stary i wsadzić ten ,tak dobrze kminie ,sorki za podpiecie
  
 
Tutaj masz za 50 zł tylko musisz się dopytać czy ma drugą. Myslę że za tą kase to szkoda używek szukać.
>Reflektor<

[ wiadomość edytowana przez: martin3510 dnia 2012-02-27 19:55:47 ]
  
 
Często te silniczki w chwili wypadku poprostu przestają istnieć. Niekiedy cały silniczek,a przynajmniej bardzo często zdarza się, że łamie się ten bolec od silniczka co wchodzi w reflektor. Ja przynajmniej tak miałem więc kolega być może szuka kompletnego reflektora z silniczkiem.
  
 
Do zamknięcia... kupiłem używkę.
  
 
Cytat:
2012-03-07 19:16:20, seboos pisze:
Do zamknięcia... kupiłem używkę.


Niech ktoś tego seeboos-a zamknie wreszcie

(sam nie śmiałem proponować ale skoro złożył samokrytykę ...jestem oficjalnie ZA!)
  
 
Po co mi nowy jak musiałbym szukać silniczka? Już mam, jutro zakładam. Bodzio nie spinaj się tak ;]
  
 
Cytat:
2012-03-10 23:57:55, seboos pisze:
Po co mi nowy jak musiałbym szukać silniczka? Już mam, jutro zakładam. Bodzio nie spinaj się tak ;]


e tam zara...spinaj ..


a nowy po to ..żeby ŚWIECIŁO ! (szczególnie że za grosze dosłownie)
- z doświadczenia powiem, że choćby dla tego ŚWIATŁA nigdy już nie kupił bym używki -RÓŻNICA NA KORZYŚĆ JEST OGROMNA!!

Ale co mi tam!...niektórzy lubieją jeździć "na nietoperza' ...więc nie będę Ci żałował tej (NIE)przyjemności

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2012-03-11 15:31:39, bogdan1 pisze:
..."na nietoperza' ...



  
 
Gacolot Ty żyjesz

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..