W nowym GT.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jest artykul o poldzie z nitro...

macmind
  
 
Jak dla mnie to jest parodia....kombinowac z upychaniem V6 i przeniesieniem napedu by uzyskac 140 pare kucy.... toz 2.0 w abarth'cie ma 150 ....

Czego to ludzie nie zrobia by byc orginalni...
  
 
Zgadza sie, myślałem że to ma więcej koników, a nie tylko 150. Swoją drogą znajduje się tam także znajome coupe.
A ja do swojego kiedyś wsadze silnik od rovera 1.8, doale mu turbine i oczywiście wzmocnie całą zawieche.

PS. Gdyby za marzenia karali miałbym dożywocie.
  
 
Cytat:
2003-09-25 16:51:26, Mebig pisze:
Zgadza sie, myślałem że to ma więcej koników, a nie tylko 150. Swoją drogą znajduje się tam także znajome coupe.
A ja do swojego kiedyś wsadze silnik od rovera 1.8, doale mu turbine i oczywiście wzmocnie całą zawieche.

PS. Gdyby za marzenia karali miałbym dożywocie.



No mi by wystarczyło urządzonko z napisem Volumex do mojego 2.0 albo chociaż takie dwa bocznossące...

PS. Mebig - może dostali byśmy sąsiednie cele
  
 
Póki co ja mam kuratora...

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
A ja jak przeczytałem ten artykuł to tylko głęboko westchnąłęm....eeeccchhhhh ( ).
  
 
Cytat:
2003-09-25 18:02:43, OLO pisze:
Póki co ja mam kuratora...



U mnie jest to rozsądek
  
 
Cytat:
2003-09-25 16:51:26, Mebig pisze:
Zgadza sie, myślałem że to ma więcej koników, a nie tylko 150. Swoją drogą znajduje się tam także znajome coupe.
A ja do swojego kiedyś wsadze silnik od rovera 1.8, doale mu turbine i oczywiście wzmocnie całą zawieche.

PS. Gdyby za marzenia karali miałbym dożywocie.


znam kolesia co zalozyl turbo do 1.4 16V tloki sie stopily wiec jak kcesz zalozyc waitraczek kup najpierw klute tloki(do 1.4 ponoc jeden 500zl)...jesli bym mial tyle kasy co tamten gosciu to sprzedalbym poldka i kupil (samochod) np. Honde Vtec
  
 
jakby upchnal sielnik antonova do poldka, to byloby o czym gadac.
  
 
Cytat:
2003-09-25 20:21:10, pagan pisze:
jakby upchnal sielnik antonova do poldka, to byloby o czym gadac.



I jeszcze jakby upchał skrzydła

A co z tą znajomą coupetą?Czyżby to był długo oczekiwany artykuł
  
 
Cytat:
2003-09-25 20:25:31, danield pisze:
Cytat:
2003-09-25 20:21:10, pagan pisze:
jakby upchnal sielnik antonova do poldka, to byloby o czym gadac.



I jeszcze jakby upchał skrzydła



Skrzydła mozna przykręcić, nie trzeba upychać. Ale wtedy poldek nie byłby juz czołgiem - byłby Latajacym Czołgiem
  
 
A widzieliscie wrzesniowy Auto Tuning Swiat, w relacji ze zlotu BMW jest fota z płonącym kanciakiem czyzby to była aluzja do stanu ich BMW przed wizytą u polskiego blacharza Bzdurna i pozbawiona sensu zabawa
  
 
Cytat:
2003-09-27 10:29:19, danielek77 pisze:
A widzieliscie wrzesniowy Auto Tuning Swiat, w relacji ze zlotu BMW jest fota z płonącym kanciakiem czyzby to była aluzja do stanu ich BMW przed wizytą u polskiego blacharza Bzdurna i pozbawiona sensu zabawa


To był pokaz ratownictwa.
Rok temu też taki był, przywieźli kanciaka, podpalili go (strażacy !), potem ugasili, na koniec mieli odciąć dach. Tylko ktoś im wykręcił numer i podstawił kanta z klatką bezpieczeńtwa .
  
 
Tego kurde nie zaznaczyli ale co do stanu aut zza zachodniej granicy nie zmienie zdania bo w robocie kurde sie mecze ze sciaganym Mercem Sprinterem nówka kurde sztuka 99 rocznik kierunki wklejone na silikon(w drodze do Słupska gubiłem jeden 4 razy) powalona elektronika od wakacji zmieniona turbina ,zatarty rozrzad(powrót z Radomia na lawecie)przekazniki i inne cuda.Ale co sie dziwic w koncu wszystkie te autka ida do nas ze shrotu.Z NIEMIECKIEGO KOMISU RZCZEJ RODAKOW NIE STAC ZEBY BRAC!!!
  
 
Cytat:
2003-09-25 20:21:10, pagan pisze:
jakby upchnal sielnik antonova do poldka, to byloby o czym gadac.


Noo tak, 7 cylindrów, 42 litry pojemności, 1000KM - ale by śmigał. Tylko trzeba by chyba bak przerobić, bo on sporo pali.
  
 
Ramzes
Co za biust !
  
 
Cytat:
2003-09-27 20:51:05, PiBuc pisze:
Ramzes
Co za biust !


fajny nie ?? ale nic nie bede wiecej pisał bo sie zrobi kolejny
i znowu przezemnie wątek zostanie ukryty tylko dla klubowiczów
  
 
Pewnie, ze fajny. W koncu ktos przebil Jania z lachociagami!
  
 
Złamałem monopol Jania Ustawa o ochronie konsumentów
  
 
Jak to się mówi z łaciny: "biustibus non disputante".