[S] Nokia E63

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,

Sprzedam nokie E63 od ojca.
Stan Bardzo dobry. Posiada lekką ryskę na szybce, która naprawdę jest prawie niewidoczna. (zdjęcie pod światło dlatego wydaje się widoczna mocna). Najlepiej na żywo ocenić, lecz jest ona bardzo mała.

Cały zestaw. Telefon zadbany, zawsze w pokrowcu. Używany tylko i wyłącznie do dzwonienia i sms-ów. Tak więc system nie ruszany. Zawsze regularnie ładowany (nie doładowywany itp.)
Kolor czerwony. Telefon zakupiony 14.04.2010r. - Czas gwarancji 2 lata o tej daty. Posiadam Fakturę potwierdzająca gwarancję ( na słuchawkę BT też chyba jest była kupiona tak samo. Simlock: Era, T-mobile


Szkoda mi go sprzedać na allegro, dlatego wolę bardziej komuś "po znajomości" bo naprawdę telefon jak nowy. Możliwe dorzucenie słuchawki BT za ok 20 zł. Nie używana w ogóle - do dogadania się bo w zasadzie leży niepotrzebnie.

Cały zestaw + pokrowiec + karta 1 GB microSD nokia
200 zł

Słuchawka BT + 20 zł

Zdjęcia
http://img220.imageshack.us/g/zdjcie296large.jpg/


[ wiadomość edytowana przez: VEndriuV dnia 2012-03-17 13:09:47 ]
  
 
Czy cena podlega negocjacji?

Obecnie szukam jakiegoś TELEFONU do dzwonienia.
A taka nokia może być nawet całkiem ten tego, martwią mnie tylko te gabaryty.

PS.
Jeśli okres umowy już się skończył na ten telefon ściągnij za darmo sima w salonie.
  
 
hm okres umowy chyba kończy się wraz z gwarancją. Muszę zobaczyć na ile była umowa itd. To może uda się ściągnąć.

Co do ceny to hm.. wydaje mi się iż jest to dosc niska cena....

Będe miał także nowego samsunga z ery, ale to chyba zostanie w rodzinie.


[ wiadomość edytowana przez: VEndriuV dnia 2012-03-17 21:39:01 ]