XXIV LOB PARTY - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Co do sugestii:
- na lotnisku zrobic konkurencje ze startem i stopem Miało być ostatnimi czasy, ale w końcu nie udało się.
- będzie jakaś aukcja?
- można także pomyśleć o kajakach, bardzo miło z Renatą wspominamy
  
 
Cytat:
2012-03-29 15:27:32, Sagittario pisze:
Lista: 1. 7GSI 2. ILKU 3. FatBoy & Rene 4. Marek, Ola i Wiki 5. Gepard & Cati 6. Wiktor & Mateusz 7. Michał z Gosią 8. dan-cnc z rodzinką 9. Immo & Ania 10.Erwinomega,Ania,2xkinder niespodzianki 11. Stahu (na sobotę/niedzielę +3) 12.Grain z Familiadą 13. Brayany - 2+2 14. Sagittario & Aneta


numer 5 i 14 bliskie memu sercu, niestety mam komunie, nie dam rady.
bawcie sie dobrze wszyscy
  
 
Wypijemy twoje zdrowie a potem co..zrobimy protokol zniszczenia
  
 
Cytat:
2012-04-01 16:40:47, fomin pisze:
numer 5 i 14 bliskie memu sercu, niestety mam komunie, nie dam rady. bawcie sie dobrze wszyscy



Aneta jest strasznie zawiedziona, zresztą ja również ... cóż, jak to Gepard wspomniał wypijemy będziemy musieli podzielić jakoś między sobą Twoją działkę
  
 
maly up, bo nikt nic nie odpisal na sugestie

Cytat:
2012-04-01 14:21:42, fatboy82 pisze:
Co do sugestii: - na lotnisku zrobic konkurencje ze startem i stopem Miało być ostatnimi czasy, ale w końcu nie udało się. - będzie jakaś aukcja? - można także pomyśleć o kajakach, bardzo miło z Renatą wspominamy

  
 
Cytat:
2012-04-05 11:53:30, fatboy82 pisze:
maly up, bo nikt nic nie odpisal na sugestie



ależ nie mam nic przeciwko

czym chcesz się zająć?
  
 
a co byloby realne do zrobienia? na ten przyklad kajaki bylyby alternatywa na zwiedzanie, czyz nie?
  
 
Cytat:
2012-04-05 11:53:30, fatboy82 pisze:
Co do sugestii: - na lotnisku zrobic konkurencje ze startem i stopem Miało być ostatnimi czasy, ale w końcu nie udało się. - będzie jakaś aukcja?

Jestem jak najbardziej za.

Żeby znowu nie było sytuacji że wiatr nam zdmuchnie "ścianę", proponuję w charakterze tej ostatniej użyć granatowej rakiety Fatboya jako bonus +50 do adrenaliny gwarantowane (+milion dla Fatboya )
 
 
przestan na sama mysl o tym, ze moja granatowa rakieta mialaby robic za sciane o malo nie dostalem zawalu, po pare minutach jeszcze mi serce mocno wali, nie rob mi takich rzeczy!!!
W sumie to nawet nie musi byc sciana, moga to byc slupki z tasma, wazne by bylo widac gdzie zahamowac
  
 
Cytat:
2012-04-05 14:47:00, fatboy82 pisze:
a co byloby realne do zrobienia? na ten przyklad kajaki bylyby alternatywa na zwiedzanie, czyz nie?



realnie, to start&stop - ale bez sciany z kartonow, to zbyt upierdliwe rozwiązanie przy gorszej pogodzie choc na pewno efektowne - moment w którym ktos nie wyhamuje i pierdyknie w taką ścianę 20-30km/h to niezła gratka dla fotografa

kajaki są fajne, ale nie w tej lokalizacji gdzie mamy Party - najbliższa ciekawa rzeczka z opcją kajaków to lekko 100km w jedną stronę.
Kiedyś się znowu zrobi spływ - w lepszej do tego lokalizacji
  
 
no i wszystko jasne. W sumie nawet nie sprawdzalem jak tam z rzekami, ale sadzilem ze jakies tam beda do splywu

A aukcja? moze ludzie maja cos do sprzedania i zrobiloby sie ponownie, jak kilka zlotow temu
Sam cos bym mial
  
 
start&stop ze ścianą - coś się wykombinuje
  
 
Normalnie az sie chce nam plakac bo znowu termin pod wlos.
Szkoda
  
 
Cytat:
2012-03-26 21:11:55, 7gsi pisze:
autor zdjęcia - nieznany, ale oczywiście posiada pełne prawa autorskie ...jak się zrobi cieplej, zapanują tak już całkiem letnie klimaty, wklei się v.2.0



Ten plakat do zlotów LOBowych niestety pasuje jak k..ie majtki
  
 
Cytat:
2012-04-09 15:45:11, Cati pisze:
Ten plakat do zlotów LOBowych niestety pasuje jak k..ie majtki



plakat nie ma pasować, plakat ma zwracać uwagę i robić maketink
  
 
A ja wam powiem jedno, do łask Bełchatowa pewnie nie jest trudno wrócić. da się to załatwiać po dawnych znajomościach, nie trzeba wielkiego wysiłku, miejsce jest centralne jesli chodzi o położenie, wszyscy mają w miarę blisko, a przede wszystkim frekwencja byłaby razy dwa. czy nie warto przemyśleć tą kwestię ?
  
 
Marios, jak był ostatni zlot w Bełchatowie, to najwięcej osób przyjechało z .... Pomorza
A gdyby nie Szczurek i Pabelo to w ogóle nie byłoby przedstawicieli Polski południowej.
To tak offtopic.
  
 
Mylisz się znacznie.
  
 
Cytat:
2012-04-11 09:09:48, Wiktorzi pisze:
Marios, jak był ostatni zlot w Bełchatowie, to najwięcej osób przyjechało z .... Pomorza A gdyby nie Szczurek i Pabelo to w ogóle nie byłoby przedstawicieli Polski południowej. To tak offtopic.


dziwne wywody......
  
 
Cytat:
2012-04-11 09:32:14, Prowo pisze:
Mylisz się znacznie.



Tak mi się coś właśnie wydaje....