Spot Białostocki - Strona 10

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dziekujemy za zaproszenie . No panowie z LKP co wy na to?????
  
 
ja postaram się przyjechac

thx Krasek
  
 
wstyd się pokazywać zaniedbałem ostatnio troszkę swoją ładną
  
 
przyjedz , moja tez w obecnej chwili nie nalezy do okazow zdrowia i piekna ... niemam czasu troche i pieniedzy .. ale spotkac sie zawsze mozna , a tak pozatym chcialbym zobaczyc jak twoja samara chodzi bo mam podejrzenia co do mojej ze nie jest dobrze ;]
  
 
pożyjemy zobaczymy jeszcze kupa czasu, pod koniec następnego tygodnia napiszę dokładnie czy będę
  
 
to jak bedzie ktoś z LKP ??

[ wiadomość edytowana przez: Mariuusz dnia 2006-09-03 13:39:41 ]
  
 
mam propozycje może jakiś spot białostocki jestem nowy z chęcią bym zobaczył o co chodzi i zobaczył inne fajne ładawki poradził się w kilku sprawach co wy na to???
  
 
Jak na lato tylko przydaloby sie zeby ktos jescze sie pojawil . No i kwestia terminu .. W ten weekend nie moge ale moze w nastepny ?

Pozdrawiam
  
 
na forum podlaskie kiepsko wypada
wylsij maile albo privy do ludzi z listy,zobaczysz jaki będzie odzew, moze coś zorganizujecie

kilka lat temu ja tak robiłem i jakoś to szło

  
 
no kiepsko Grzesiu kiepsko zawsze niema chetnych , a zeby nie FSOAK to wogle chyba by niebylo ;] No ale jest nas malutko . Trzeba sie poprawic
  
 
Witam!
Chciałbym wszystkich serdecznie zaprosic na regionalne spotkanie przedświąteczne miłosników FSO i przyjaciół FSOAK.

Spot odbedzie sie w sobote 23 grudnia 2006r o godz. 16 na parkingu Politechniki Białostockiej za Wydziałem Elektrycznym. (teren oswietlony).
Jezeli beda chetni bedzie mozliwosc przeniesienia spotu do jakiegos lokalu gastronomicznego.

Serdecznie Zapraszam!!
  
 
Na 99% będę
  
 
Zapraszamy Wszystkich na Spotkanie regionalne FSO i nie tylko
w niedzielę 28 stycznia 2007 r. na parkingu przy MC Donalds naprzeciwko dworac PKS

Początek spotkania godzina 18.00.
  
 
Ooo dzizes, troche późno
ale postaram się wpaśc, choć za dwa tygodnie sesja i sporo nauki czeka
  
 
Panowie przestańcie marudzić jak baby w ciąży.na tą godzinkę każdy może nikomu głowa nie spadnie jak się spotkamy
  
 
No to ładnie mi sie powaliło godzinke wstecz byłem.A tu nic i ups "nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu".Nawet nikogo niemogłem dowołać się na CB.
  
 
zdarza się

może nastepnym razem Ci sie uda

pzdr
  
 
Cytat:
2007-01-28 19:42:49, maniek6210 pisze:
No to ładnie mi sie powaliło godzinke wstecz byłem.A tu nic i ups "nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu".Nawet nikogo niemogłem dowołać się na CB.



Maniek a telefon komórkowy do mnie to gdzie był.
Przywiózłbym ze sobą nawiększego FANA ŁADY i Kia

Jak byłem ostatnio na przeglądzie Kia-nki to wziąłem ze soba Mateusza.Nawet mechaników odwiedził, nie wspomne o wszystkich samochodach w salonie.
Największym problemem było dostanie się do sportage i sorento bo tam klamki są dość wysoko.
Ale i z tym sobie poradził, poprosił jakiegos Pana jak mi to okreslił żeby mu otworzył bo chce potrabić.
  
 
Czy byliby chętni na zorganizowanie Spotu Białostocko - Lubelskiego??
Gdzieś tak w połowie drogi, okolice Białej Podlaski???
  
 
chetni moze i by byli trzeba by bylo pomyslec nad terminem , ja narazie jestem uziemiony na przynajmniej 2 tygodnie - mam noge w gipsie :/

Pozdrawiam