Spot Białostocki - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Heja
Sobota, 18 godzina, ale gdzie? Bo ja się w sobotę o 16 wybieram na Krywlany - tam chyba spocik FSO będzie...
Co do części w Bstoku, to ja kupuję przeważnie u takiej kobity co na giełdzie stoi, ale mam też jej wizytówkę i ona sprzedaje w chacie na Zwierzynieckiej. Ceny całkiem spoko, ale słyszałem też, że jest jakiś sklep w Bielsku Podlaskim i jest jeszcze taniej, ale to niesprawdzone nowiny.
  
 
zadzwon do tej kobiety co sprzedaje na giełdzie
7441719
602804382
ul zwierzyniecka 13/77

co do sklep w bielsku byłem tam ze dwa razy i nie widziałem zeby mieli duzy wybór części.adesu nie pamiętam,wiem tylko jak tam mniej więcej dojechac
Mysle jednak ze nie będzie az tak duzej roznicy,zeby sie opłaciło jechac z białego az do bielska
pzdr Grzesiek
  
 
Spotu FSO nie bedzie bo byl w czwartek i bylem na nim.A miejsce spotkania to parking za wydzialem budownicta na PB.Ja bede napewno jak ktos sie zjawi to good jak nie to o 18.20 spadne.Moze ktos z FSO wpadnie do nas bo zapraszalem.
  
 
CZYLI MAM ROZUMIEĆ ŻE SOBOTA 11-10-2003.PARKING TAM GRZIE BYŁY SPOTY FSO PRZED WAKACJAMI.O GODZINIE 18.00
JEZU MORZE W KOŃCU NAM COŚ WYJDZIE ZE SPOTU BO SIE PRZYBIERAMY I PRZYBRAĆ NIE MORZEMY.JA TAM JESTEM SWOIM KARAWANEM NA BANK.
  
 
chłopaki ja odpadam, ładna jeszcze stoi u mechanika, dalej nie mam ładowania, szukana jest przyczyna.
całe szczęście jedynie środek pompy wodnej do wymiany koszt 40 złotych. dzięki za telefon grzesiu, jak będe potrzebował części to podzwonie porównam ceny, oczywiście dam znać gdzie taniej.
pozdrawiam
  
 
Ja na 99,9% będe
NIech ktos aparat moze weźmie.Sevi masz cyfraka?


własie doczytałem ze seviego nie będzie
Gadałem własnie z soopem,mówił ze robił blachę prawie cała i postara sie wpasc jak złozy tapicerkę

[ wiadomość edytowana przez: Grzesiek_Bialystok dnia 2003-10-11 13:24:44 ]
  
 
Ja bede i aparat wezme.
  
 
Tak dla info to spot odbyl sie z frekwencja 3 klubiowiczow, 2 klubowych samochodow oraz kolegii z FSO.Pozdrawiam i zachecam do przybycia nastepnym razem.
  
 
Sorki panowie, ale ja sie po prostu nie potrafie z Wami dogadac ;] Czytalem o spocie w czwartek o godzine 16 na PB i bylem tam - zero ludzi. Czytałem też o spocie FSO w sobote o 16 na Krywlanach - również tam byłem i nikogo nie było - proponuję, że w razie zmian jakieś info na GG albo coś, bo na forum nie zawsze mam czas wskoczyć a czasami inet tak chodzi, że nawet mi sie nie chce bo to zakrawa na sado-maso ;]
  
 
Pisalem ze spotu FSO nie bedzie a nasz w sobote o 18.
  
 
Nerwus,podeslij mi fotki na meila
Kurak2002@go2.pl
Pzdr Grzesiek
  
 
Panowie,zapraszam do oglądania zdjęć na klubowej
zdjęcia Nerwusa
  
 
Na zdjeciach poznaje nerwusa i grzesia. Reszta - przedstawic sie i zidentyfikowac

Ladna samara - oryginalne wskazniki
  
 
Koles z dlugimi wlosami to dobry znajomy z FSO a w kamizelce to pawel i to do niego nalezy samara z okraglymi zegarkami od klasyka.
  
 
Panowie,byłem dzis o 18 za wydziałem budownictwa.
Był jeden polonez z PTK,z silnikiem 2.0.Chłopaki wstawili ten motor we dwóch w 3 dni,łącznie z wyjęciem oryginału,wsadzeniem nowego,dopieszczeniem dupereli itd.
W sumie było nas 5 osób i dwa auta po godzinie rozmów pogoda rozgoniła nas niestety.
Teraz każdy czeka na snieg,coby zorganizowac jakis mały oesik
Pzdr Grzesiek
p.s nie wiem czy będe za tydzien.dzis akurat wczesniej zajęcia skonczyłem i mogłem wpasc,ale za tydzien o 18.15 Jak sie wyrobię,to po drodze wpadnę za PB


[ wiadomość edytowana przez: Leszek_Gdynia dnia 2003-10-29 23:47:19 ]
  
 
Witam
Panowie, w czwartek będzie w Białymstoku Paweł_Kraków.Trzeba zorganizowac jakis spocik.
Jeszcze nie wiem o której godzinie,mam nadzieję że sie nam tu wpisze i poda wiecej szczegółów swego pobytu w naszym miescie
Ja do 18.15 w szkole jestem.Potem na godzinkę-półtorej mogę wyskoczyc na jakąs cole albo kawkę
Pzdr Grzesiek
  
 
Grzesiek
Jutro dam Ci znać co i jak, ale z chęcia sie Z Wami zobaczę - to fakt
Piewrotnie miałem wyjechac własnie jutro z Krakowa , ale chyba wyjade raczej wcześnie rano w czwartek i bede spał w Białymstoku. Więc na kawke - jak najbardziej
Paweł
  
 
OK
czekam w takim razie jutro na wiadomość
Grzesiek
  
 
Własnie sie umówilismy z Grześkiem na jutro w Białymstoku ok. 19,00 Auchan na galerii. Wypijemy jakąś kawusię.
WIec jesłi ktoś z Białego ma jeszcze ochote na spocik - zapraszamy
Ja nie będę długo bo chce jeszcze dotrzeć wieczorem doSuwałk ale ...myslę, ze z godzinkę uda mi sie posiedzieć
Paweł
  
 
Ja pojawilbym sie ale niestety nie mam transportu poniewaz padlo mi sprzeglo i moje malenstwo zostalo u mechanika . Gdyby cos to moze jakies miejesce bardziej w centrum to i ja bym sie zalapal.Nie wspomne o PB jak cos to zapraszam do siebie do akademika.Kawa tez sie znajdzie.Cyfre mam to sie udokumentuje spotkanie.