Spot Białostocki - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nerwus,za jakas godzinke odezwe sie do ciebie na gg ,umówimy sie i jutro wpadne po ciebie i podjedziemy do auchana.
grzesiek
  
 
Nie wazne gdzie jak w bialym to sie zjawie
  
 
dzieki z info na email Grzesiu, Będe.
pozdrawiam.
  
 
Witam
Właśnie do domu dotarłem.
Paweł przyjechał,ok godziny 18.40 spotkaliśmy się w Auchanie w galerii przy kawce i piwku
Skład Białostocki obecny na spocie: Sevi,Vodz,Maniek6210,Nerwus,Johny_Ełk, no i ja
O godzinie 20 Paweł wyruszył do Suwałk.
Przed 8 kilka minut ustawilismy auta na parkingu w odludnym miejscu.Odrazu przyleciał ochroniarz,myślał ze będziemy gumę palic hahaha,a my tylko do zdjęcia auta podstawilismy
Paweł,dzięki za wizytę,miło bardzo nam byłoMam nadzieję ze następnym razem dłuzej pogawędzimy.
pzdr Grzesiek
  
 
To znowu ja
Przed chwilką dzwonił Paweł,ze już dotarł do Suwałk(szybki jest)
Pozdrowienia i dzięki za spocik od niego
  
 
Ja tez bylem i zdjecia robilem. Przeslemy oczywiscie. Moze pogadac z adminami i do galerii dorobic dzial na zdjecia z roznych spotow.Tak aby kazde wieksze miasto mialo swoj kacik.
  
 
Ja rowniez juz w domku thx wszystkim za mile towarzystwo zwlaszcza dla manka ktory nie dosc ze mnie podwiozl do domku to jeszcze pifkiem poczestowal ;> grzesiu kurde to faktycznie szybki nasz prezes ;]

Nerwus mozesz mi na poczte przeslac vodz@poczta.onet.pl bylbym taaaaaaki wdzieczny
  
 
Z mojej strony dla prezesa rowniez podziekowania mam nadzieje ze bezpiecznie powroci do siebie
  
 
Cześc !
Panowie - bardzo miło było sie spotkac Wami w BoiałymstokuNo i poznać Was osobiścieBo opróćz Grześka i Vodza- nie znałem nikogo z Was
Sorry ,ze tak szybko się zwinąłem, ale nie wiedziałem jak będzie droga do Suwałk , a w sumie nie było tak źle.
Wczoraj zrobiłem sobie rekonensans po puszczy Augustowskiej , odwiedzając stare znajome miejsca i szukając domu na wakacje. I znalazłem - w Mikaszówce nad kanałem Augustowskim w szczerym lesie - jadę tam w przyszłym roku .Przejechałem też lesńymi drogami kilkanaście kilometrów wzdłuż Czarnej Hańczy- niewsamowite widoki - nigdy nie robiłem tego o takiej porze roku.Pusto kompletnie, drzewa oszronione...coś niesamowitego
Na niwki tez piękny rejon - jesłi ktoś nie zna - polecam
No a wczoraj ok 20 wyjechałem z Ełku i ok. 1.40 bylem juz w Kraku. Ale jazda fatalna , mgła przez całą polskę i miejscami zamarzająca mżawka. brrr...niemiło
  
 
Hehe w koncu nasza kraina byc piekna kraina

A co do drogi to faktycznie nieciekawie u nas mgla nadal na wysokim poziomie moze do wiosny przejdzie

Good ze caly dotarles ;] mzoe w wakacje znajdziesz chwile przed urlopem zeby znow sie styknac na mala pogawedke
  
 
Miło mi ,że Prezes zagościł na mojej mazurskiej ziemi (Ełk) Mam nadzieję, że miasto się spodobało, klimat nie odstraszyłn i Mazury były gościnne. Za późno się zorientowałem , bo byłem w piątek wieczorem w Ełku i moglibyśmy się jeszcze spodkać. JOHNY Ps.Pozdrowienia z Mazur (Ełk) Ps.Ps W wakacje mam nadzieję , że sie z Pawłem znów spodkamy. Ps.Ps.Ps. U nas jest baaaaardzoooo dużo fajnych widoków i miejsc.Kręte mazurskie drogi, kupa górek , gór i lasów do jazdy terenowej. Polecam wszystkim i zapraszam w nasze strony. Ps....... W Suwałkach zaopserwowałem pierwsze białe misie (mówiące po rosyjsku) czyli zima już tuż, tuż. (żartuje)
  
 
PANOWIE ORGANIZUJE SPOTKANIE ? ? ?
Podajmy kilka terminów, może uda nam się spotkać.
pozdrawiam.
  
 

Czas nagli by się spotkać bo już swięta blisko
co wy na to ludziska dajcie znać na komure jakby się co działo
  
 
Witam bratni KLUB!!

I zapraszam na spot regionalny FSO AK w Białymstoku

24 stycznia 2004 Na Lotnisku Krywlany przy oltarzu Papieskim

Godzona jesy do ustalenia!!

Pozdrawiam i Zapraszam
  
 
Info dla ludzi z Białego jutro za wydziałem Budownictwa Politechniki Białostockiej odbedzie sie małe spotkanko.Przypuszczam, że i spotkanie FSO tam sie przeniesie.Zapraszam chetnych.
  
 
Witam bratni KLUB!!

I zapraszam na III Spot Regionalny FSO AK w Białymstoku.

24 stycznia 2004 r. Na Lotnisku Krywlany przy Oltarzu Papieskim

Godzina 11.00!!

Pozdrawiamy i Zapraszamy.

Co do przeniesienia sie pod Politechnike niewykluczone!!
  
 
Nerwus,jutro czy w sobotę?Bo Anmimo pisze że 24.
Ja tym razem postaram się wpaśc,choćby na 30 minut,jednak nie gwarantuję.Sobota,szczególnie od godziny 9 do ok 14-15 to u mnie cięzki dzień.
Pzdr
  
 
Ja wiem ze w czwartek jest napewno i ze ma byc pare osob.Maniek bedzie i kamere wezmie.Ja biore aparat.
  
 
Czyli dzis o 18? Poczekacie na mnie 15 minut,bo ja 18.15 koncze ewentualnie zwolnię sie 20 minut wczesniej
szalec nie bede na sniegu bo własnie z myjni wróciłem
  
 
Wiec tak - spot sie odbyl.Zdjec niestety nie zrobilem, ale nadrobimy filmikami(2 kamery-moze o jakis montaz sie pokusze).Ilosc osob byla zadowolajac (okolo 15).Nasz klub dopisal w wyjatkowo duzym skladzie:Maniek,Grzesiek i ja (Nerwus). Rozmowy oczywiscie jak zwykle mile.I bylo to co tygryski lubia najbardziej maly sniezny OS.Sam zaliczylem maly bonus czasowy w postaci dodatkowego odcinka wokol wlasnej osi, ale nie bylo zle.Uwielbiam takie rzeczy. Zawodnicy jak zwykle dopisali.Koledzy George i Poltek (bracia) w FSO polonez (V16 2,0 z Mirafiorki) niezle sie spisywali.Kolego Guru z Lanosem (V16 1,6) tez nie ustepowal.Naszego chonoru bronil Maniek (2104) i w calkiem dobrym stylu.Ja też się starałem.Wyniki OS-u.

Tabela czasowa:
1.Guru (Deawoo Lanos 1,6 V16) 35,483s
2.Maniek(Lada 2104) 36,590s
3.Nerwus (Lada 210 38:220
4.George (Polonez 2,0 V16) 39,069
5.Poldek (Polonez 2,0 V16) 39,932
6.Grzesiek(Lada 2107) 41,201s
7.Passer(Polonez 1,5 lub 1,6 nie wiem) 58,615s --oponki letnie

Oczywiscie krolowaly przednio napedowce (poza Manikiem).
Uzupelnieniem beda filmiki.Mam nadzieje ze szybko.







[ wiadomość edytowana przez: nerwus dnia 2004-01-23 14:57:57 ]