Zlot czerwcowy- przygotowania - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ja też chętnie poszpilam
  
 
Jak się ma opłata za nocleg dla dzieci do lat 6 powiedzmy??? czy tak jak zawsze w innych ośrodkach nie płacą?

i jak za hipopotama?
  
 
Mail w sprawie dzieci i zwierząt został wysłany. O zwierzętach wiem tyle, że można, ale za dopłata 10 zł (masakra) i czekam na precyzyjną odpowiedź czy to jest jednorazowa opłata czy za dobę. Obawiam się, że to drugie....
  
 
Od razu zapowiem że w tym roku nie przyjadę na bożocielny. Koło dwumasowe zastąpiło moje wycieczki
  
 
Zapowiedź
  
 
Za zwierzę, jak i za dzieci śpiące w łóżku z rodziacami opłata klimatyczna w wysokości 10 zł/dzień Za dzieci śpiące w osobnych łózkach opłata jest taka sama jak za dorosłego. Co do bilarda: myślę, żebyśmy zrobili jakieś rozgrywki grupowe, żeby każdy miał możliwość potrzymania kija
PS., bo zapomnę: Jak ktoś ma fajną piłkę do siatkówki, to niech ją już spakuje
  
 
Cytat:
2012-04-10 15:51:35, Karolyna pisze:
Za zwierzę, jak i za dzieci śpiące w łóżku z rodziacami opłata klimatyczna w wysokości 10 zł/dzień Za dzieci śpiące w osobnych łózkach opłata jest taka sama jak za dorosłego. Co do bilarda: myślę, żebyśmy zrobili jakieś rozgrywki grupowe, żeby każdy miał możliwość potrzymania kija PS., bo zapomnę: Jak ktoś ma fajną piłkę do siatkówki, to niech ją już spakuje



pilke mam. profesjonalna taka jaka graja w naszej lidze siatkowki
  
 
Cytat:
2012-04-10 15:51:35, Karolyna pisze:
Za zwierzę, jak i za dzieci śpiące w łóżku z rodziacami opłata klimatyczna w wysokości 10 zł/dzień



A co jeśli zwierzę nie chce spać w łóżku?
  
 
Cytat:
2012-04-10 16:31:22, Clipper_skce pisze:
A co jeśli zwierzę nie chce spać w łóżku?




to bedziesz musial spac razem z nim na podlodze
  
 
jeśli byliby chętni to może zrobimy bilardowy turniej w grze mieszanej lub pojedynczej? jakby co, to służę pomocą - zasady gry znam, więc mogę pomóc w organizacji i sędziowaniu
  
 
Cytat:
2012-04-10 16:40:24, jethro pisze:
jeśli byliby chętni to może zrobimy bilardowy turniej w grze mieszanej lub pojedynczej? jakby co, to służę pomocą - zasady gry znam, więc mogę pomóc w organizacji i sędziowaniu



Dobra, zlotowego bilardziarza już mamy Tylko musimy dodać do zasad wsadzanie kija w ucho (wersja soft) i próby zabójstwa bilami, bo część grupy krakowskiej tylko tak umie grać
  
 
rejon bardzo ładny. dzis mialem okazje przejezdzać przez miejscowosc Zawoja tam gdzie ma sie odbyc zlot FEFK. bardzo ladne widoczki
  
 
Zibo, wejdziesz na górę, to wtedy będziesz miał widoczki Chcecie jeden dzień poświęcić na wycieczkę ?
  
 
wycieczka na cały dzień potem piwo będzie lepiej smakować
  
 
Karolina tylko tak mówi, a potem wygra turniej
Cytat:
2012-04-10 17:28:09, Karolyna pisze:
Dobra, zlotowego bilardziarza już mamy Tylko musimy dodać do zasad wsadzanie kija w ucho (wersja soft) i próby zabójstwa bilami, bo część grupy krakowskiej tylko tak umie grać

  
 
Cytat:
2012-04-10 20:26:05, Karolyna pisze:
Zibo, wejdziesz na górę, to wtedy będziesz miał widoczki Chcecie jeden dzień poświęcić na wycieczkę ?



chodziłem juz w Karpaczu po górach i też widoki były bardzo ciekawe więc czemu miałbym się nie skusić ^^ jestem ciekaw czy reszta podoła
  
 
Cytat:
2012-04-10 20:37:30, nontoccare pisze:
Karolina tylko tak mówi, a potem wygra turniej



Ja nic nie wiem
  
 
Ja byłbym za wycieczką weekend długi więc jeden dzien spokojnie mozna zarezerwować
  
 
Możemy się przejść mało wymagając trasą z Przełęczy Krowiarki na Markowe szczawiny do schroniska PTTK. = 2h drogi.

dodatkowo iść na szczyt Babiej góry, i wtedy w "klapkach nie wpuszczamy" bo to jest 1:30 h podejście, miejscami wspinaczka z pomocą łańcucha. Za to widoki przepiękne




[ wiadomość edytowana przez: JmB dnia 2012-04-10 22:01:48 ]
  
 
Cytat:
2012-04-10 21:59:45, JmB pisze:
Możemy się przejść mało wymagając trasą z Przełęczy Krowiarki na Markowe szczawiny do schroniska PTTK. = 2h drogi.




Autem da radę