Części z Moskwy do Ład

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco


Witam serdecznie,
udało mi się znaleźć człowieka z Moskwy, który ma możliwość załatwienia części do ład. Więc jest możliwość zamówienia poszczególnych części. Paczka do 2kg wagi kosztuje max 35,- PLN od 2kg do 5kg około 80,-PLN
Proszę wpisywać w tym wątku części, które by was interesowały( proszę wpisywac tylko konkrety, bo koleś lata po te części, ceny na bazar samochodowy, więc by się nie zachechłął)

Na dzień dzisiejszy ma tylne klosze:
do 2103


do 21011


lampy do 2101.


Cen jeszcze nie dostałem. Jak tylko dostane to odwaru napiszę.
  
 
zderzak przód , podszybie pełne, wzmocnienie czołowe wszystko do 2103
  
 
maska przednia+ewentualnie pokrywa bagażnika , atrapa przednia oryginalna - do 2103
  
 
Listwy ozdobne na przednie błotniki do 2103 ja poporsze jesli to mozliwe
  
 
Witam dostałem ceny na klosze i lampy ze zdjęc:

do 2103 - 18 zł
do 21011 Biełae -15zł
Lampy do 2101 - 45.zł

P.S. Moi drodzy takie części jak: maska,klapa, błotniki, drzwi i wszystko takich rozmiarów, zdecydowanie odpoda.

Pozdrawaim
igiers
  
 
Igiers a kiedy planujesz składać zamówienie?

Na n/w stronce wymieniłem rzeczy które by mnie interesowały
(tylko niewielkie gabarytowo )
http://sparky.siedliszcze.pl/zapczasti
Nie wiem jak sie z tą osobą kontaktujesz wiec zamieściłem fotki,
możesz zapytać o ceny w zł?
  
 
kontaktuję sie z kolesiem przez poczte elektroniczną. Mam nadzieje ze szybko poleci na bazar i sie dowie jakie sa ceny.

Pozdrawia
igiers
  
 
igiers ,interesowałaby mnie atrapa przednia do 2103 i tylne klosze lamp do 2103.klosze pisałeś żę są po 18zł a jak z atrapą?zorientuj się jak możesz-dzięki
  
 
Z ciekawosci, czy takie czesci sa trudno dostepne w Polsce?
  
 
Cytat:
2008-01-10 11:41:02, miloszk pisze:
Z ciekawosci, czy takie czesci sa trudno dostepne w Polsce?



Poza rynkiem używek raczej niedostepne.
  
 
Kontakt sie urwał, nie odpowiada.

Pozdrawiam
igiers
  
 
http://www.tuning-park.ru/catalog_tuninga/8709651134/2/
Czy mi sie wydaje czy tam sa rowniez [rzednie lampy??cos w stylu lamp bmw 7 projektu oslawionego beangla??
@MarTin_ ile kosztuja w zl te klosze do 07 na tyl z bialym kierunkiem??
tylko ja chcialbym same pokrywy bez swiatel da sie tak bo tam srednio cyrlice znam...
+edit
eee 115 zl za drogo
te przednie kosztuja 439 zl cholera bym mial lade w lepszym stanie to bym wzial bo nawet pasuja do generalnej lini lady
ale jak nie polepszaja oswietlenia to nie wiem bo generlanie mysle ze samochod powinnien wyglad mozliwie seryjnie zeby sie nie wyrozniac a pod maska miec lepeij 200 koni.



[ wiadomość edytowana przez: BA3_CCCP dnia 2008-03-24 03:08:02 ]

[ wiadomość edytowana przez: BA3_CCCP dnia 2008-03-24 03:19:46 ]
  
 
BA3 są dwa rodzaje tych tylnych. Jedne normalne na żarówki a drugie diodowe. Te pierwsze coś ok. 120 zł a te drugie coś ok. 300.
Są też przednie lampy ksenonowe, 3 rodzaje. Chrom ok. 460 zł, czarny chrom ok. 480 zł i czarne ok. 460 zł.
TUTAJ jest zdjęcie Łady z ksenonami - chrom. Jak dla mnie bajecznie to wygląda.
  
 
Odradzam diodowe lampy- w zimie z powodu niskiej temperatury LEDa cale reflektory beda zamrozone
W niektorych krajach ponoc zakazano sprzedazy takich aut.
  
 
Myśle że żaden wiejski reflektor do łady eni ma homologacji.
  
 
chodzilo mi o te tylne, na zarowki - nowe swiatla szczegolnie zgodne z obecna moda ladnie odnowia auto, tylko za same klosze swiatel to troche za drogo 120 zl...
A te przednie ksenony to bajka, jak juz pisalem pasuja bardzo charakteru lady i to nie jest wiejski tunning - te swiatla po prostu ja ulal do lady. Tylko pytam o ich jakosc one zamarazaja ?? jak to jest?? jak z oswielteniem ??to sa profesjonalne ksenony czy takie raczej dla szapanu?? ktore beda gorzej swiecic od standardowych?aha i jakas homologacje maja ?? o ile potrzebna??
+edit
wzialbymj najwyzej na zas i przeloze do kolejnej lady jak ta juz sie skonczy hehe


[ wiadomość edytowana przez: BA3_CCCP dnia 2008-03-24 19:31:51 ]

[ wiadomość edytowana przez: BA3_CCCP dnia 2008-03-24 19:39:14 ]

[ wiadomość edytowana przez: BA3_CCCP dnia 2008-03-24 19:40:22 ]
  
 
Witam interesowałaby mnie nakładka deski do Samary "0221" z tematu pt: ".:KATALOG PLASTIKÓW do Ład i nie tylko:." Czy dałoby rade coś takiego sprowadzić
  
 
Cytat:
2008-03-24 18:18:22, janisz pisze:
Myśle że żaden wiejski reflektor do łady eni ma homologacji.


Tutaj kolega może sie mylić, ponieważ firma która produkuje te lampy robi także lampy do aut typu bmw, audi, honda itp. i wydaje mi się że są to lampy z homologacją robione przez fachowców a nie w warsztacie drewnianym.
  
 
Cytat:
2008-03-25 15:19:15, Konrado-K7 pisze:
Witam interesowałaby mnie nakładka deski do Samary "0221" z tematu pt: ".:KATALOG PLASTIKÓW do Ład i nie tylko:." Czy dałoby rade coś takiego sprowadzić


Mam nadzieje że bierzesz ją na 100% bo ja już dopisuje ją do zamówienia. Koszt jej chyba 78 zł jak sie nie myle + wysyłka na terenie Polski
  
 
A jak wygląda temat, który zacząłeś na wątku w dziale technicznym (,,Utwardzenie zawieszenia..."), czyli sprowadzenie gratów ze strony kartuning.ru?

Bo z tej stronki ja bardzo bardzo bym chciał kolektor 4-2-1 51 mm do samary 8V, sportowe serwo do tegoż modelu. I może komplet zaworów, ale to jeszcze jest na etapie ustaleń.