Www.tuningsport.ru wszystko dla VAZ - zakupy w Rosji - Strona 20

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2015-01-09 13:32:39, SzokoLada pisze:
Mam dojście do takich spoilerow. 01-07. Musze zamówić 10 szt. Cena wyjdzie około 50$. Jeżeli kogoś interesuje, to pisać do mnie. Jak uzbieram chętnych, to zamawiam.



Czy te spoilery to są jeszcze aktualne czy już nie?
Mowa o tym modelu:
  
 
Bartku to zapytaj proszę o cenę całego silnika 1700 z osprzętem. O cenę 1600 z osprzętem też możesz zapytać.
  
 
Spokojnie spokojnie, nic sie nie stało, dopiero planuję więc nic straconego. Najwyżej będę miał jeszcze jeden zapasowy silnik. Trudno. A jak już 1700 to pasowałoby od razu na wtrysku zrobić.
  
 
Bartek, dół jest razem z pompą oleju, smokiem, miską i wałkiem pośrednim?

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Cytat:
2015-03-05 21:09:49, andrzej_krakow pisze:
Bartek, dół jest razem z pompą oleju, smokiem, miską i wałkiem pośrednim?



Nie, bez miski i smoka-pompy.
Nowa pompa ze smokiem to około 80-90 złota obecnie i miska pewnie stara może zostać jeśli nie pogięta.

Co do walka nie wiem, musiałbym zerknąć.
Dzisiaj przywiozą mi taki blok, 2106, to obfotografuje.
  
 
też bym chętnie się dowiedział informacyjnie ile kosztuje nowy silniczek 1700
  
 
Cytat:
ile kosztuje nowy silniczek 1700



1,7 na gaźniku, kompletny z całym osprzetem - okolo 1000 euro
1,6 kompletny, z osprzetem - 900 euro
  
 
a z całym osprzętem znaczy z kolektorami, gaźnikiem, alternatorem, rozrusznikiem, pompą wody, pompą paliwa?
  
 

tak należałoby to rozumieć.
  
 
podniecali się wszyscy i wymiękli, czy komuś nie zwiędła parówka?

komu blok uzbrojony
komu silnik 1,7
a komu skrzynie biegów 5 biegową ?


ps. rubel się umacnia, będzie coraz drożej!

[ wiadomość edytowana przez: bartixr dnia 2015-03-13 15:39:01 ]
  
 
Ja na razie odpuszczam temat.
Moja parówka ma się dobrze
  
 
Ja zmieniam pozostałe 3/4 samochodu, więc na silnik już zabraknie budżetu
  
 
Bartek, ile kosztowałaby skrzynka 5-biegowa ? BA3 2107, 1.3.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Bartek,
4000 złotych za silnik to w h.j floty, wszyscy pytamy chyba bardziej z ciekawości niż z chęci zanabycia, remont silnika można zrobić za powiedzmy 1000 złotych i wyjdzie dokładnie na to samo
sam zakupiłem 2 silniki i skrzynię na allegro jakiś czas temu za 200 złotych i ja bardziej w takim kierunku bym szedł, kupić stary silnik, zrobic remont i dziękuje jak jeden padnie to drugi podmieniam prawie, prawie jak klocki czy sworzeń
  
 
nie zaczynajnmy watku kto za ile moze robić remont.... ale gdy oddasz silnik komus na kapitalke to na pewno nie jest to 1000 złotych.
jeśli spojrzeć na sam osprzęt do gaźnika rozrusznik alternator przewody zapłonowe aparat zapłonowy pompa oleju to już jest grubo ponad połowa wartości nowego silnika.
a jeszcze wał korbowy korbowody wałek rozrządu zawory i tak dalej i tak dalej..
dla ciebie 4000 dużo, może dla kogoś za nowy motor to będzie mało.

mi nie zależy, żeby ktoś kupił ale chłopaki macie okazję bo teraz jest dobry kurs, ale rubel codziennnie się umacnia i będzie drożej.





[ wiadomość edytowana przez: bartixr dnia 2015-03-15 15:50:51 ]
  
 
emde chcesz zspytac czy kupic?
kilka watkow wczesniej pisalem szacunkowy koszt.
  
 
Jaka będzie cena rubla, tego nie wiedzą nawet najstarsi Indianie
Czynników wpływających na kurs jest tak wiele, że trudno zgadywać. Takim wyjątkowo ważnym czynnikiem jest choćby to, czy Władimir Władimirowicz leży, czy siedzi
  
 
pereira... o niego bym sie nie martwil.. przy dzisiejjszej medycynie, to jego glowe doczepia do innego ciala i bedzie rzadzil dalej.
  
 
Bartek, bez nerwów, ludzie pytają bo rozważają co się kalkuluje. Mało kto ma 5000 PLN na raz do wyrzucenia na nowy silnik, więc się nie dziw że od razu nie ustawia się kolejka. Poczekaj, jak ktoś będzie miał się brać za kapitalkę to rozważy zakup od Ciebie.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
andrzej_krakow a czym się zdenerwowałeś ?
Bo tylko nie lubię zawracania gitary, ile ile .... po to aby tylko dowiedzieć się, że nie 1000 zł... ale jakby za 1.000 zł to bym kupił

Pytanie na forum to kilka kliknięć w klawiaturę, a ja wypraszałem cennik hurtowy u firmy, zniżkę w razie większych zakupów, kilka telefonów musiałem wykonać itp.