[Zibo666] Ess by Zibo666 "Jedyny Taki" - Strona 2.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Malowanie gniazd śrub nie ma nic do tego, miałeś specjalne nakrętki do alu?
  
 
Właśnie też się zastanawiałem nad tym co ma do rzeczy malowanie gniazd U mnie w wolfach gniazda były malowane i wsio jest ok, z tym że ja miałem od razu nakrętki z kołnierzem
  
 
o żesz ty

koło Ci się odkręciło?? czy co...

szkoda bo nie dawno poskładany po malowaniu a tu masz babo placek...







[ wiadomość edytowana przez: lukas1986 dnia 2012-09-12 10:12:13 ]
  
 
Dziś muszę sprawdzić jakie mam nakrętki. :/
  
 
po malowaniu proszkiem powierzchnia lest bardzo twarda i śliska.
Jak nie masz z kołnierzem i dopasowanym stożkiem, to się odkręci zawsze, ale że nie czułeś na kierce, że się odkręca? Przecież nie od razu wszystkie śruby puszczają...
U mnie po malowaniu zawsze odpadają odważniki..
  
 
może śruby wyrobiły gniazda i felga przeszła przez nie...
  
 
Cytat:
2012-09-12 10:13:13, surec pisze:
po malowaniu proszkiem powierzchnia lest bardzo twarda i śliska. Jak nie masz z kołnierzem i dopasowanym stożkiem, to się odkręci zawsze, ale że nie czułeś na kierce, że się odkręca? Przecież nie od razu wszystkie śruby puszczają... U mnie po malowaniu zawsze odpadają odważniki..



ale co ma piernik do wiatraka? nic się nie powinno odkręcać.
  
 
Może i wyrobiły ale to się nie dzieje w ułamkach sekundy. Przez jakiś czas na starych nakrętkach miałem problem z poluźniającymi się kołami i zawsze czułem na kierownicy, że coś się dzieje.
  
 
Cytat:
2012-09-12 10:13:13, surec pisze:
ale że nie czułeś na kierce, że się odkręca? Przecież nie od razu wszystkie śruby puszczają...



wlasnie o to chodzi ze jechalem z roboty 10km i nic nie pukalo, stukalo az nagle gdy kiera zaczeła walic chcialem od razu na zatoczke dla autobusow zjechac i w chwili zmiany pasa wyjeb*lo kolo w powietrze...wszystkie 4 byly odkrecone nakrętki bo 3 jeszcze znalazlem a gwinty są całe. przyznaje się ze dalem dupy bo alusy przykrecalem nakretkami do stalowek........
  
 
To się ciesz że na tym się tylko skończyło.

Będę szczery temat tyle razy wałkowany a robisz takie głupie błędy.
Będziesz miał nauczkę.

Ważne też jest że umiesz się przyznać do błędu.



[ wiadomość edytowana przez: --KULEK-- dnia 2012-09-12 18:57:23 ]
  
 
ja sie ciesze ze jechalem sam bo pozniej mialem dac auto swojej dziewczynie...jakby to się stalo podczas jej jazdy to bym sie chyba pociął.

przyznaje sie Kulek bo co tu duzo mowic, i rowniez przyznaje sie ze Twoj bodajże temat felg, (nakretek) ktory niedawno sie przewinał przez forum, nie doczytałem no i teraz moge miec pretensje wylacznie do siebie. ale jutro juz odbieram blotnik, tarcze zamawiam no i fele trzeba prysnac ponownie
  
 
Życzę wesołych świąt Wielkanocnych

Częstochowa wiosną:

Godzina 10:00


Godzina 15:00



I nie zapowiada się żeby przestało...
  
 
Spy foto





[ wiadomość edytowana przez: zibo666 dnia 2013-05-13 20:30:24 ]
  
 
Ładnie. Malowałeś czy oklejaleś?
  
 
Podsufitka i zasłonka szyberdachu są oklejone, a plastiki polakierowane. Daszki przeciwsłoneczne są z cabrio.
  
 
a materiał?
  
 
To jeszcze potrzebujesz czarne i przede wszystkim składane rączki z cabrio
  
 
Cytat:
2013-05-14 07:04:18, Kleszczak pisze:
a materiał?



Materiał

Cytat:
To jeszcze potrzebujesz czarne i przede wszystkim składane rączki z cabrio



Zastanawiam się czy w ogóle będe je dawał


[ wiadomość edytowana przez: zibo666 dnia 2013-05-14 16:59:28 ]
  
 
sam oklejałeś?
chciałem brać od nich taki sam materiał tylko beżowy ale obawiam się, że jak zabiorę się do tego sam to wyjdzie kupa...
  
 
wszystko sam robilem oklejanie/malowanie