TARCZE HAMULCOWE SPORTOWE TUNINGOWE

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich mam do sprzedania w bardzo atrakcyjnych cenach tarcze NOWE firmy ATM MIKODA do auta ŁADA

Tarcze STANDARDOWE / TUNINGOWE / SPORTOWE / GT

TARCZE NACINANE / NAWIERCANE / MALOWANE

Tel.796554490

TARCZE TEGO TYPU SĄ NA ALLEGRO
oto link

http://allegro.pl/mikoda-tarcze-sportowe-1203-gt-red-lada-lada-i1693682674.html

CENA BĘDZIE OCZYWIŚCIE NIŻSZA !!!
  
 
Rozumiem że chcesz sprzedać parę rzeczy ale chyba źle trafiłeś
Mikoda to żadna rewelacja a poza tym mamy dostawców dobrych i sprawdzonych części do tuningu i przeróbek z Węgier i Rosji
Mimo wszystko powodzenia...




pzdr
CHIO

  
 
Oj, Mikoda to jednak rewelacja... Polska firma ktora robi podobnież też dla brembo jako podwykanawca, masa ludzi chwali te tarcze... cena jest spoko... także jakoś jest to rewelacja jenowo/jakosciowa. ja w każdym razie zmieniłem brembo na nawiercane mikody - i jestem zadowolony, gorzej nie jest.

czy lepiej trudno powiedziec, cos mi tam nie hula za dobrze caly czas (podejrzewam koncowki drazkow ktore moga miec delikatne luzy) - ale na trzepak musze sie z tym wybrac...

szkoda chłopie że jak dla mnie to za późno dałeś ogłoszenie, na pewno bym sie skusil... choć skoro brałem z mikody bezpośrednio, to Twoja lepsza cena skąd się wogóle wzieła? stosujesz dumping cenowy? czy coś gorzej?
  
 
Witam ponownie

Nie stosuje cen dumpingowych , tarcze nie są również kradzione na wszystkie tarcze wystawiam paragon lub fakturę VAT

Sam posiadam tarcze MIKODA i jestem z nich bardzo zadowolony , nie proponowałbym państwu dziadostwa.

Oprócz tarcz do Łady mam również tarcze do większości samochodów , ale głównie w tańszych cenach mam tarcze do mniej chodliwych aut typu Ford Sierra itp.

Zapraszam
  
 
http://allegro.pl/tarcze-mikoda-1203-gt-tuning-lada-lada-lada-lada-i2359823464.html

poza kilkoma dziurkami czy te tarcze różnią się od serii ?

  
 
Tak, mają również rowki. Generalnie dziwne pytanie. Te rowki i dziurki odprowadzają gazy podczas ostrego hamowania.
  
 
sprecyzuje więc

czy tak samo się wyginają i czy nie pękają