[Ogólne] odsadzenie silnika elektrycznych szyb- ?????

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dziś odwiercając silniczek elektrycznych szyb troszkę się zdziwiłem i jest dylemat. Silniczek przynitowany do drzwi był poprzez specjalne odsadzenie wkręcone w silniczek (sztuk 3) widoczne na zdjęciu.I jak się okazuje jest to jednorazowe. Czy ktoś się orientuje czy w ASO idzie to kupić?Lub jakoś to zmienić
Takie coś widoczne na zdjęciu.


  
 
Ja u siebie odciąłem tą śrubę która jest na blaszce - jest przyklejona do tej gumy. Można to zrobić brzeszczotem, skalpelem itp. Potem wiercisz w tej gumie, aby był otwór na wylot, no i w miejscu otworu dajesz śrubę, plus ew. podkładki. Ja tak zrobiłem bo miałem ten sam problem.
  
 
ja rosciolem gume od dołu tak zeby ciezar silniczka jej nie rozrywł wydłubałem nity i przynitowałem na nowo trzyma sie i jest oki
  
 
Ja zrobiłem tak jak Maylo pisze, tylko, że odciołem (zwykłym nożykiem do tapet) od gumy obie strony: blaszkę i śrubę. potem dałem zwykłą śrubę i podkładkę. Całość skręcona i działa bez problemu
  
 
A ja wsadziłem śrubę, podłożyłem kilka szerszych podkładek i skręciłem wszystko do kupy.
  
 
Dzieki za podpowiedzi,o dziwo nowe dostepne w ASO koszt 17 zł /sztuka .Zamówione