Moj nowy Avensis w kolerze racing white ! - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No fajnie chłopaki, że się dogadaliście
Tyle że ja dalej nie wiem jak przy naklejaniu foli na przednią szybę od wewnątrz ominąć lusterko wsteczne. Wycina sie dziure w folii czy sciaga lusterko??
  
 
U mnie robilil poprzez sciaganie lusterka
  
 
Cytat:
2004-01-10 14:04:56, przemo_z pisze:
No fajnie chłopaki, że się dogadaliście
Tyle że ja dalej nie wiem jak przy naklejaniu foli na przednią szybę od wewnątrz ominąć lusterko wsteczne. Wycina sie dziure w folii czy sciaga lusterko??




No przecież mówiłem, rozcinasz troche folie (tą stroną od góry szyby) i wycinasz dziurę. Potem naklejając folia "obejmuje" (nie wiem jak to inaczej powiedziec) lusterko, które powinno znaleźć się w wyciętej dziurce - rozcięcie jest od góry a pod lusterkiem (dziurą na nie) pasek jest cały. Potem tylko stykamy ładnie rociętą folię nad lusterkiem i własnie dlatego, że tam są kropki, to jak coś delikatnie nie wyjdzie (np folia na rozcięciu delikatnie zajdzie jedna na drugą, lub dziura nie jest idealna) to tego nie widać.

No,

and that's all what I can say about it

  
 
a nie da się ściągnąć lusterka tak że zostaje sam "bolec"? to chyba jest demontowalne... a wtedy wystarczy wyciąć otwór, przełożyć przez bolec i już...
  
 
Ti już mniej więcej wiem o co chodzi. Teraz tylko poczekam na bardziej sprzyjającą temperaturę...
Dzięki za radę.
A czy lusterko można zdemontować na częsci?
Tego nie wiem.
  
 
Cytat:
2004-01-12 12:20:06, MaciekB pisze:
a nie da się ściągnąć lusterka tak że zostaje sam "bolec"? to chyba jest demontowalne... a wtedy wystarczy wyciąć otwór, przełożyć przez bolec i już...



szczerze?

wolałem nie próbować

bo jak by się okazało, że nie (znaczy zdjąć się zawsze da , tylko problem potem z założeniem)
  
 

Kończąc wywody na temat lusterka wstecznego w Ave T22, to stwierdzam , ze jest ono zamontowane bezposrednio do szyby przedniej i moze je zdjąć w ten sposób, że wysuwa się je do góry.
Wówczas zostaje tylko nie wielka "podstawka", którą na która wycina się dziurę w foli.

Skoro już to wiemy, teraz można spokojnie zakladac pasek na szybę. Trzeba trochę zdolności i sprzetu lub specjalisty. Założenie kosztuje ok. 20 zł i wprawni szybiarze zrobią to w 15 min.
  
 
No i musze się pochwalić nowym lakierem!
Prysnąłem całe auto na biało - listwy na drzwiach, zderzaki w całości i nowy element nadwozia - brewki.
Te ostatnie to prezent do super Artura, ktoremu jeszcze raz za nie dziekuje .
Wygladaja super i ze spasowaniem nie było wcale wielkich problemów.

Zdjęcia są w opisnie użytkownika a kolejne znajdą się u mnie na www w dziale o sobie.
  
 
Cytat:
2004-05-17 10:58:59, przemo_z pisze:
No i musze się pochwalić nowym lakierem!
Prysnąłem całe auto na biało - listwy na drzwiach, zderzaki w całości i nowy element nadwozia - brewki.
Te ostatnie to prezent do super Artura, ktoremu jeszcze raz za nie dziekuje .
Wygladaja super i ze spasowaniem nie było wcale wielkich problemów.

Zdjęcia są w opisnie użytkownika a kolejne znajdą się u mnie na www w dziale o sobie.







Widze ze posluchales rad co do listewek hihi
o teraz to jest to!

p.s. musimy sie spotkac jakos.. musze zobacyzc jak to teraz wyglada na zywo..a Ty przy okazji moje nowe OZyy zobaczysz heheh
  
 
tak tak super furka
musimy się jakoś złapać
postawić furki i oblookać
Niby takie same a trzy różne
  
 
Zdjęcia, koniecznie zróbcie zdjęcia.

A na Zlot do Wilgi któryś z Was się wybiera?
  
 
jednak cale biale jest piekne prawda przemo_z ?
super wyglada teraz
  
 
Dzis jak tylko przemo_z dotrze do domu podesle mi fotki, ktore zrobilismy dzis w Galerii Dominikanskiej...

Spotkanie jego Ave z moja...

O fakcje dostepnosci zdjec poinformuje niezwlocznie
  
 
od razu inna Ave
  
 
przemo_z ,twoje auto wygląda super,kórcze ,aż miło popatrzeć.
  
 
Spotkanie z Darusem sie odbyło i było całkiem miło. Dwa klubowe i pozmieniane Ave na dachu Galerii Dominikańskiej prezentowały się okazale.

Zdjęcia zrobione i jeszcze dziś powinny byc w klubowej galerii.
Teraz trzeba zebrac jeszcze inne reprezentacyjne Avensisy do zbiorowej fotki...

  
 
>jackalA na Zlot do Wilgi któryś z Was się wybiera?<

Ja się jeszcze nie moge określić. Zbyt napięte terminy i kasy mało.

>jednak cale biale jest piekne prawda przemo_z ? >

Co racja, to racja
Wizerunek białych aut psuja zaniedbane firmówki.
Ale okazuje się , że biały kolor także może wyróżniać auto
i być poprostu ładny
  
 
no to co teraz w planach przemo??może Moc czy ...
  
 
No, wiec jak z Przemo_z wspomnielismy mielismy dzis male spotkanko... zapraszam do ogladania zdjec...



Na resztę fotek zapraszam do...

Galeryjki TKP

  
 
eeeeeee szkoda że mnie tam nie było...

Fajne furki panowie