Moj nowy Avensis w kolerze racing white ! - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wreszcie znalazlem chwile na uaktualnienie mojej www.
Zapraszam po więcej info o "Białasie"

www.toyotaclub.hg.pl/osobie-avensis2-0.htm









[ wiadomość edytowana przez: przemo_z dnia 2003-10-07 01:28:18 ]
  
 
no no - musze przyzanc ze bardzo atrakcyjnie wyglada( w szczegolnosci te drewienko w srodku duzo daje) ta twoja biala strzala Przemo!!! qrcze az milo siasc i jechac w tarse ... pozdrowka
  
 
Gratuluję!!! Bardzo ładna
Bardzo trudno znaleźć teraz dobre i zadbane auto - oczywiście nie mówię o tych z salonu. Podobają mi się felgi a od "drewienek" w środku zapachniało "high lifem"
Może mnie też kiedys będzie stać na takie "cacko".......

Widze że na swojej stronie zasłoniłeś numery rejestracyjne, ale tu u nas już jesteś bardziej jawny, wydaje mi się że lepiej będzie (nawet dla bezpieczeństwa) je zasłonić - każdy klubowicz i tak ma wystarczająco dużo mozliwości żeby się z Tobą skontaktować.
  
 
Aha i jeszcze jedno:
Myślałeś o dobrym spojlerze? - byłaby trochę "dziksza"


[ wiadomość edytowana przez: Meteor dnia 2003-10-07 11:23:21 ]
  
 
Ja jakos do tego drewna (imitacji) nie mam przekonania.
Nie ma to jak black w carince
  
 
A ja wiem czemu Przemo kupił białe auto!!!!!!
Bo jest niewidomy, dzisuiaj o mało nie przejechał po moim Yarisie, trąbiłem nawet na niego a on NIC! Przemo kupił smochód-przewodnika sam go wszedzie prowadzi a on na nic zwracać uwagi nie musi
  
 
Cytat:
A ja wiem czemu Przemo kupił białe auto!!!!!!
Bo jest niewidomy, dzisuiaj o mało nie przejechał po moim Yarisie, trąbiłem nawet na niego a on NIC! Przemo kupił smochód-przewodnika sam go wszedzie prowadzi a on na nic zwracać uwagi nie musi


ehhe lub ma czas zjajc sie innymi przyjemniejszymi rzeczam,i podczas jazdy i poza nia....
  
 
Cytat:
2003-10-07 11:20:26, Meteor pisze:
Gratuluję!!! Bardzo ładna
Bardzo trudno znaleźć teraz dobre i zadbane auto - oczywiście nie mówię o tych z salonu. Podobają mi się felgi a od "drewienek" w środku zapachniało "high lifem"
Może mnie też kiedys będzie stać na takie "cacko".......

Widze że na swojej stronie zasłoniłeś numery rejestracyjne, ale tu u nas już jesteś bardziej jawny, wydaje mi się że lepiej będzie (nawet dla bezpieczeństwa) je zasłonić - każdy klubowicz i tak ma wystarczająco dużo mozliwości żeby się z Tobą skontaktować.




Dzieki za uwage. Rejestracje musze jednak zaslonic. Zapomnialem o tym.

  
 
Cytat:
2003-10-07 18:58:28, wwtcka pisze:
A ja wiem czemu Przemo kupił białe auto!!!!!!
Bo jest niewidomy, dzisuiaj o mało nie przejechał po moim Yarisie, trąbiłem nawet na niego a on NIC! Przemo kupił smochód-przewodnika sam go wszedzie prowadzi a on na nic zwracać uwagi nie musi



Qurde! Wcale Cie nie widzialem. Mowisz, ze trabiles.......

Aaaaaaaaaaaa
Juz wiem . Na Świdnickiej. Widziałem Yarisa widziałem pasażera, ale nie spojrzałem na kierowce. Po tym jak zatrabiles pomyslalem , co za baran najpierw mnie puszcza i nie chce jechac, a jak pojechalem to trąbi......

Sorki , że się nie zatrzymalem. Bylem wtedy lekko zamotany.....
Caly dzien zajec i fura spraw do zalatwienia.

Następnym razem zajedź mi drogę.....
  
 
Cytat:
2003-10-07 21:16:05, przemo_z pisze:
Następnym razem zajedź mi drogę.....


No ale to będzie Twoja wina
A tak poza tym to śliczna ta twoja Ave
  
 
Nie ma to jak zamyślnie też tak mam ale ja mam usprawiedliwienie jak ktoś mówi że trąbił.........



Sory nie słyszałem muzyka za głośno grała.
  
 
Cytat:
2003-10-07 21:16:05, przemo_z pisze:
Qurde! Wcale Cie nie widzialem. Mowisz, ze trabiles.......
Aaaaaaaaaaaa
Juz wiem . Na Świdnickiej. Widziałem Yarisa widziałem pasażera, ale nie spojrzałem na kierowce. Po tym jak zatrabiles pomyslalem , co za baran najpierw mnie puszcza i nie chce jechac, a jak pojechalem to trąbi......



Przemo zachował się jak rasowy kierowca, skoro za kierownicą mijanego auta siedzi facet (to się rejestruje kątem oka), to od razu przenosi się wzrok na pasażera, a nuż jakaś ładna laseczka tam siedzi

Koniecznie mysimy mieć naklejki Klubowe.
  
 

O wałaśnie. Naklejka by pomogła
  
 
Cytat:
2003-10-08 14:42:23, jackal pisze:
Przemo zachował się jak rasowy kierowca, skoro za kierownicą mijanego auta siedzi facet (to się rejestruje kątem oka), to od razu przenosi się wzrok na pasażera, a nuż jakaś ładna laseczka tam siedzi


tylko że...... jechałem sam
  
 
Cytat:
2003-10-08 18:01:53, wwtcka pisze:
tylko że...... jechałem sam



Może Przemo ma 6-ty zmysł ???
  
 
albo coś wziął i miał zwidy
  
 

Niemożliwe , ze jechałeś sam.
No ale cóz byłem very styrany.....

Wybacz wwtcka...
Poprawie sie...

A tak w ogole to co wtorek jestem we Wrocku.
Mam zajecia w sądzie. Koncze ok. 16-stej.
Jak by co to wal na komore...
  
 
hmm a mozna sie ewentualnie dolaczyc na jakies browca we wtroeczek??
  
 
Jaha , ze mozna!
Ale musimy sie jeszcze dogadac telefonicznie.
Po zajeciach musze jeszcze wpasc do sklepu na ul. Boguslawskiego.
Potem jestem wolny....
  
 
Przemo gratuluje nowej furki. Niezła jest a zapewne będzie jeszcze lepsza .

Pozdrawiam
Katka