Zmarł Nasz Kolega i I Prezes Wilk - Strona 3.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Myślałam że to co się stało po nocy okaże się tylko złym snem ale jednak nie.
Żegnaj ;(
 
 
[*]

osobiscie nigdy Wilka nie poznałem, ale pomoc i wsparcie przez privy były naprawde bezcenne.
  
 
szok, smutek i żal... [*][*][*]


Byłam dziś w pracy u Piotra, ale jeszcze nie ma informacji o pogrzebie. Jeżeli tylko będę miała jakąś wiadomość natychmiast poinformuję
  
 
W imieniu Grupy Lubelskiej chciałabym złożyć najszczersze kondolencje wszystkim Przyjaciołom i Rodzinie Piotra.
Pozostanie zawsze w naszej pamięci jako osoba nietuzinkowa, uśmiechnięta i wesoła.

Niech spoczywa w pokoju [*]

  
 
Bardzo smutna wiadomość

Do zobaczenia Wilku w innym wymiarze...
  
 
W takich chwilach ciężko napisać cokolwiek co ma sens, wyrazić to co się czuje. Człowieka ogarnia smutek, że odszedł ktoś taki jak WilK. Cieszę się, że miałem okazję poznać go osobiście.

Wilku, jako współzałożyciel FEFKu, Prezes i bardzo pomocny klubowicz zawsze będziesz częścią tego klubu.

Spoczywaj w pokoju.

[']
  
 
Nigdy nie powinniśmy zapomniec, co mu zawdzięczamy - gdyby nie jego inicjatywa, może nigdy nie było by nam dane poznac tylu wspaniałych ludzi z każdej części Polski, wśród których czujemy się jak w rodzinie.
Wilku - dziękujemy za to, co zrobiłeś. Piszę per 'my', bo chyba nie jestem w tych myślach osamotniony.

Wyraz szczerego współczucia dla rodziny i przyjaciół, spoczywaj w spokoju.
  
 
[*]

Wyrazy współczucia dla rodziny!!!
  
 
(*)
  
 
[*]
  
 
[*] [*] [*]

mialem okazje go poznac dawno temu na srodowych spotach pod PP.

Przykra wiadomosc,dowiedzialem sie zupelnie z innego źródła, czyli od strony jego pracy
  
 
[*]
  
 
[*]
  
 
[*]
  
 
no coz szara kolej zycia
Spoczywaj w spokoju
  
 
[*]
  
 
Dzieki za karaoke w RSku

Przyczepnosci po tamtej stronie
  
 
[*]
  
 
DLA ZAINTERESOWANYCH , POGRZEB ODBĘDZIE SIĘ W PIATEK WE WROCŁAWIU PRZY ULICY OSOBOWICKIEJ O GODZ 14.

Proszę osoby które mają zamiar przyjechać o ubranie klubowych rzeczy.
  
 
[*] [*] [*]