Ladna 2106 1500s pompa wodna PILNIE!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam pytanie czy pompa pasuje z fiata 125p..?? albo jaki zamiennik..?? prosze o szybka odpowiedz....jaki mozna zamiennik.. zastosowac.. ? pozdrawiam..
  
 
Poczytaj sobie
tu
i tu
to może coś Ci pomoże
  
 
Widzę, że kolega zaczyna przejmować funkcje moderatora .
  
 
Cytat:
2005-04-27 16:08:29, mwarchalowski pisze:
Widzę, że kolega zaczyna przejmować funkcje moderatora .


Że kto?
Zawsze przecież starałem się pomagać To tylko kwestia czasu, czy napiszę więcej czy mniej.
Więc myślę, że funkcja moderatora nie ma tu nic do tego, tylko po to jest to forum - żeby sobie nawzajem pomagać nieważne, czy ktoś jest moderatorem, czy nie
Zresztą...kolego...przepraszam, że Cię ubiegłem hehe
  
 
Cytat:
2005-04-27 15:47:28, ttruskawek pisze:
mam pytanie czy pompa pasuje z fiata 125p..?? albo jaki zamiennik..?? prosze o szybka odpowiedz....jaki mozna zamiennik.. zastosowac.. ? pozdrawiam..


Nie kombinować z zamiennikami - kupić nową - od Łady - taka sama jest we wszystkich Ładach tylnonapędowych tzn. od 2101 do 2107

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
i tak tesh zrobie.. dziekuje za pomoc.. pozdrawiam...
  
 
to teraz mam mały problem. nie wiem czy to pompa czy moze zatkany przewód czy tez moze nie dolanie uszlahetniacza do paliwa ,ale nie moge odpalić łady .wszystko jest okey z iskra tyle ze pompa paliwa nie podaje benzyny reczne pompowanie nie pomaga co to moze byc ? i czy potencjalnie w baku znalazły sie jakies paprochy mogły sie przewody zatkac bo tak sie składa ze gdy mi zgasł nie mialem juz bajury w baku i nie bylo tez tego uszlachetniacza do 95. co teraz mozna zrobic domowymi sposobami? ile kosztuje taka pompa? do 2106
  
 
Cytat:
2005-05-14 14:44:35, adam_p1 pisze:
to teraz mam mały problem. nie wiem czy to pompa czy moze zatkany przewód czy tez moze nie dolanie uszlahetniacza do paliwa ,ale nie moge odpalić łady .wszystko jest okey z iskra tyle ze pompa paliwa nie podaje benzyny reczne pompowanie nie pomaga co to moze byc ? i czy potencjalnie w baku znalazły sie jakies paprochy mogły sie przewody zatkac bo tak sie składa ze gdy mi zgasł nie mialem juz bajury w baku i nie bylo tez tego uszlachetniacza do 95. co teraz mozna zrobic domowymi sposobami? ile kosztuje taka pompa? do 2106



powiem tak za popke urzywana z ladnej 2107 /to ta sama/ wolaja 40 zl na szrocie. ale spokojnie pojdzie za 30. ps. a moze ktos reflektuje na ladna 2106 na czesci..? z gazem i wogole taka ladna jest..;]

a tak wogole to musze dodac ze tanio.. ;] bardzo tanio.. ;]

[ wiadomość edytowana przez: ttruskawek dnia 2005-05-14 15:31:22 ]
  
 
czyli sprzedajesz jednym slowem >>?? nówka pompeczka kosztuje 45 plnów . teraz jeszcze akumulator ładujemy i wieczorem wielka próba : )
  
 
Cytat:
2005-05-17 17:38:13, adam_p1 pisze:
czyli sprzedajesz jednym slowem >>?? nówka pompeczka kosztuje 45 plnów . teraz jeszcze akumulator ładujemy i wieczorem wielka próba : )



jesli to bylo do mnie to jak najbardziej.. jakos nie potrafie zawiezc jej na zlom..... bo jest jeszcze ok i bedzie dlg sluzyc.. a mam co innego i jakos tak niechetnie mi sie inwestuje w dwa auta.. ot powod...
  
 
panowie...
ta mała srubka z przodu pod pompą to smarowniczka --rozumiem????
  
 
niee, ta śrubka trzyma łożysko pompy aby się nie wysunęło