Jakie polecacie przewody zapłonowe?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, ostatniego czasu moja łada strasznie szarpie na LPG (na benzynie jezdzi pięknie), wymienilem swieczki na NGK, kupilem nowa kopułke, palec, filtr gazu i dalej jest to samo (dodam że bylem u gaźnikowca i u typa co mi gaz montowal i wszystko jest wyregulowane). Wiec zostaly mi przewody do wymiany. Jakie polecacie przewody do LPG, w stosunkowo przystępnej cenie ktore by sie sprawdzily w mojej ładzie? czekam na odp. Dzieki
  
 
JANMOR
  
 
Witam
Dobre są do kupienia na stacjach benzynowych Bosche, takie pomarańczowe, można dobrać sobie w odpowiednich długościach, niezłe też są Bougicordy.. ważne jest by przewody były miękkie, silikonowe i ciasno wchodziły w kopułkę i na świece.


[ wiadomość edytowana przez: sheriffnt dnia 2007-01-26 01:36:28 ]
  
 
Champion
  
 
A ja polecam po prostu nowe kable. Każdy nowy będzie lepszy od staroci które maja przebicia i pośniedziałe końcówki
  
 
osobiscie w swojej siodemeczce mam zalozone janmory s16 za 29 zlotych. nienarzekam warto sprobowac
  
 
Popieram Andrzeja. Nowe to nowe - mniej istotny producent.
  
 
a ja dla odmiany mam kable SENTECH i też noł problem...
  
 
Juz zamówilem sobie Sentecha za 22 zl ze sklepu internetowego.
Napisali że są bardzo dobre do LPG wiec zobaczymy..
  
 
Cytat:
2007-01-27 12:26:03, macieja1231 pisze:
Juz zamówilem sobie Sentecha za 22 zl ze sklepu internetowego. Napisali że są bardzo dobre do LPG wiec zobaczymy..


to uwazaj bo na benzynce nie beda dzialac nie wiem co moga miec przewody ze sa bardzo dobre do lpg... a tak powazniej to dlugo na sentchach jezdzilem i nie bylo klopotow. one chyba nawet silikonowe sa.
  
 
Nom ja co do sentechów mam mieszane odczucia, ale są relatywnie tanie i są popularną alternatywą dla tych g.... wschodnich.
DEx
  
 
Witam
Nie pisz że masz mieszane uczucia, napisz jakie masz zastrzeżenia do tych kabli, jeśli Ci szwankowały.
  
 
No właśnie nie mogę napisać, że coś z nimi bardzo było nie tak, ale np. raz już po roku i jakiś 20tyś miały przebicie, i strasznie nie podobają mi się wyginające sie końcówki silikonowe, jak będę miał wolną kasę i czas, swoją drogą niezły żart, to poszukam i kupie NGKi.
DEx
  
 
Jakie oznaczenie mają przewody zapłonowe NGK do silnika 1500?
Czy te o oznaczeniu RC-ST405 będą dobre?
Jakie ewentualnie inne dobre kable polecacie?
  
 
grube, żółte Master Sport, koszt chyba ze 150 zl...
http://www.ms-shop.eu/
  
 

popularne w Rasiji:
1. Champion
2. Bosch
3. ProSport

Przewody WN
  
 
Cytat:
2012-09-24 23:06:56, bartixr pisze:
popularne w Rasiji: 1. Champion 2. Bosch 3. ProSport Przewody WN


Dzięki za linka, u nas wychodzą taniej.
Pytałem o te NGK bo w necie są sprzeczne informacje co do pasowalności do klasyka.
Czy ktoś może potwierdzić, że będą ok?
http://www.e-ngk.pl/rcst405-przewody-zaplonowe-0906-p-902.html