Jesienne Spotkanie LKP - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2012-09-13 21:18:20, emde pisze:
Będę teraz naprawdę szczery. Szczery do bólu. Czasami mam wrażenie, że Was to trzeba na siłę z domu wyciągać... Najlepiej zajechać z całą resztą pod dom/blok i poprosić grzecznie o pojawienie się. Nie piję w tym momencie oczywiście do os. którym chciało się chociaż raz w tym roku spotkać z kolegami z LKP, czy to na mini zlocie w Mirowie/Bobolicach czy to na spotach lokalnych. Spotach to może za duże określenie bo poza większym spotkaniem w Łomży i w Białymstoku to chyba w tym roku nie było innych spotów stricte lokalnych. Panowie do licha ciężkiego, jakby tak policzył osoby posiadające Ładę i zaglądające tutaj z sentymentu to jest nas niemała liczba osób, myślę, że ze 20-25 aktywnych i w miarę aktywnych forumowiczów. Co stoi na przeszkodzie abyśmy się choć raz do roku porządnie zebrali na zlocie ogólnopolskim ? Jest tutaj tyle pięknych 2103 i 2106, dwie lub trzy kopiejki, od groma siódemek i Samarek. W czym problem ? Tylko nie piszcie, że w kasie bo raz do roku to każdy może spokojnie wybrać się na zlot a kasę można wcześniej odłożyć. Naprawdę jest tu wiele fajnych aut i aż mnie kurwica bierze, że nie mogę ich raz do roku zobaczyć wszystkich razem gdzieś w Polsce... Już nie będę podawać przykładu Węgier bo jesteśmy za nimi (LCH) lata świetlne ale zerknijcie chociażby na polski klub Wartburga (Wartbug Radikalz chyba to się nazywa). O Skodóvce nie piszę, bo to też "inna bajka". Co jakiś czas pojawi się jakaś fajna Szóstka lub inna tylko co z tego skoro właściciel nie chce się pokazać tym autem na zlocie. Panowie, przemyślcie ten temat dokładnie bo naprawdę - nie tędy droga. Wszystko jest ok, tylko brakuje jak cholera tych spotkań na żywo z innymi Ładziarzami. PS Na wrzesień już się nie piszę, spłukałem się z kasy. Czekałem ale była cisza w temacie, zero odzewu, każdy tylko patrzy na drugiego.



Zgadzam sie z tym. Nawet ja jako osoba nie posiadająca łady i do tego bezrobotna umiałbym te 200-300zł odłożyć na weekend z klubowiczami. Ba nawet jeśli dla kogoś z DS byłby problem koszt benzyny/gazu to z chęcią sie dołoże na ten cel. Ludzie więcej życia
  
 
Zaproponowałem miejsce ,wstępny termin i co...
...i nic
Odezwały sie 4(cztery) osoby które wyraziły zainteresowanie tematem i zadeklarowały chęć przybycia.
Oprócz tych osób nie zainteresował się NIKT

Wybaczcie ale odechciewa sie wszystkiego przy tak "ogromnym" odzewie forumowiczów...

Zdaję sobie sprawę że jest nas mało ale liczyłem na troche wiecej
chęci...
  
 
No nic, przyjdzie wiosna a z nią majówką, trzeba ponownie spróbować. Ale jeżeli zadeklaruje się mniej niż 8-10 osób/załóg to nie ma się chyba za co zabierać. To ma być kurka wodna ZLOT OGÓLNOPOLSKI a nie spotkanie kilku osób.

Pozdrawiam, oby do zobaczenia na wiosnę.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Na wiosnę prawdopodobnie wpadnę i ja Bo wtedy powinienem mieć już ładną