[S] Sprzedam kilka części do Fiat 126p lub całość na części

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

W związku z tym, że mój maluch, który miał zostać przerobiony do KJS, przeżył dachowanie, i jestem zmuszony do kupna już zrobionego, mam do sprzedania kilka części. Mianowicie :

- amortyzatory DELPHI ( nowe nawet nie zakładane ) posiadam paragon
- sprężyny tył i przód ( nowe, tylne nie założone ) na tył posiadam paragon co do przodu musze sprawdzić
- hamulce bębnowe ( prawie nówki, założone 2 tygodnie temu ) posiadam pargon,
- fotel kubełkowy bimarco C, w stanie dobrym, używany
- gaźnik przerobiony
- tłumik z dużego fiata - przerobiony
- tapicerka, tzn fotele i tylna kanapa
- do sprzedania równiez pasy 4 lub 3 punktowe ( 4 nowe nieuzywane, 3 punktowo uzywane w dobrym stanie )
Lub jeżeli ewentualnie jest ktoś zainteresowany kupnem malucha w całości, to uszkodzone są prawe drzwi, przednia szybka pęknieta, góra do wyklepania, i w środku od przedniej szyby jest pękniete, aczkolwiek nie są to bardzo poważne uszkodzenia, mechanicznie maluszek bez zarzutów, na seryjnym silniku, nic w nim nie wymienianie, dopiero miałem się za to zabierać ale dachowanie pokrzyżowało mi plany. Maluch ma nowe OC ( 2 tygodnie ) i przegląd ( również dwa tygodnie ).

Bardzo mi zależy na szybkiej sprzedaży dlatego też nie podałem cen bo są one do uzgodnienia. Jeśli jesteś zainteresowany napisz post w tym temacie lub wyślij mi prywatną wiadomość.

[ wiadomość edytowana przez: slugang122 dnia 2012-04-24 20:24:38 ]

[ wiadomość edytowana przez: slugang122 dnia 2012-04-24 20:34:14 ]
  
 
regulamin jasno mówi o tym ze ceny maja być podane!! Jak nie to temat zostanie usunięty. Pozdrawiam
  
 
Wiec tak :

- fotel kubełkowy 150 zł do negocjacji
- amortyzatory 100 zł do negocjacji ( 70 zł jeden na paragonie)
- sprężyny przód 50 zł tył 70 zł
- hamulce bębnowe 100 zł
- gaźnik 60 zł
- tłumik 80 zł
- tapicerka - komplet 100 zł
- pasy 4 punktowe - 80 zł za sztuke, nowe na pargonie 100zł, 3 punktowe uzywane 50 zł za sztuke


Dodatkowo posiadam każdą inną cześć do Fiata 126p Eleganta, pisać na priv jeżeli jakaś potrzebna. Cena całego auta z papierami 900 zł do negocjacji.

Do moderatora, przepraszam nie doczytałem regulaminu, poza tym nie wiem jak drugi raz edytować mój pierwszy post, jestem nowy i proszę wyrozumiałość.

Wszelkich informacji udzielę pod numerami telefonu 792213644 i 792800740, dzownić po godzinie 15, sms cała doba.
  
 
Nowe ceny. Pilna sprzedaż.

- fotel kubełkowy 100 zł do negocjacji z szynami
- sprężyny przód 25 zł tył 50zł
- hamulce bębnowe 75 zł
- gaźnik 40 zł
- tłumik 60 zł
- tapicerka - komplet 70zł
- pasy 4 punktowe -45 zł za sztuke, nowe na pargonie 100zł


Nowa cena całego malucha 750zł
  
 
Ten fotel kubełkowy jest razem z szynami ?

Te sprężyny na przód to do czego ? 126p ma z przodu jedną sprężynę płaską zwaną resorem.

  
 
Bardzo interesowały by mnie sprężyny przód!! Jak one wyglądają???
  
 
Co do przodu, to nie wiem dokładnie, tak mi kolega podał i tak napisałem, ale mozliwe że jest tak jak mówi R1-E.
  
 
Witam czy fotel kubełkowy juz sprzedany?
  
 
a w tym gaźniku co przerobione i jaki to model gaźnik 28imb czy sia