[Ogólne] PINY W EEC IV

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Może ma ktoś z Was opis wyprowadzeń z EEC IV?
W moim nie zgadzają się np. Piny do wtryskiwaczy:
W/g książki WKŁ to 35, 39, 58 i 59
U mnie to 12, 15, 42 i 54 - ZETEC 1,6 16v '97
Może ma ktoś bardziej aktualne?
pzdr


[ wiadomość edytowana przez: thomas77 dnia 2012-08-31 20:40:15 ]
[ powód edycji: poprawa tytułu ]
  
 
Oba opisy są poprawne. Tyle że Twój dotyczy auta z PATS, czyli autoalarmem i immobilizerem. Rozpiskę wrzucę wieczorkiem, jak wrócę z pracy.
  
 
Jest ktoś w posiadaniu schematu pinów od wspomnianego ECU?


[ wiadomość edytowana przez: darek4488 dnia 2012-08-31 16:11:53 ]
  
 
Cytat:
2012-08-30 22:00:37, darek4488 pisze:
No i nie wrzucił... Jest ktoś w posiadaniu schematu pinów od wspomnianego ECU? [ wiadomość edytowana przez: darek4488 dnia 2012-08-30 22:02:06 ]


Twoja wypowiedź jest mocno nie na miejscu, raz że odkopałeś temat sprzed równo 7 lat a dwa że kolegi Wilka nie ma już wśród nas.
  
 
Po co miałem zakładać nowy wątek skoro chodzi mi o to samo? Przekopałem google images oraz forum i nie znalazłem schematu pinów. Co za różnica czy temat jest z przed tygodnia czy z przed paru lat jeżeli tematyka jest ta sama?

A o tym, że kolegi Wilka już nie ma to wiem doskonale od chwili jak tylko na forum pojawiła się taka informacja. Nawet naszło mnie na chwilę refleksji jak zobaczyłem tu jego post. W końcu są takie rzeczy, których się nigdy nie uda zrobić. Jeśli miałeś zły dzień to może nie wchodź na forum szukać pretekstu tylko się odizoluj aż Ci przejdzie.


Ma ktoś ten schemat?

P.S. Tak czułem, że zamiast pomóc, podpowiedzieć gdzie szukać to się ktoś tylko przyczepi.
  
 
Cytat:
2012-08-30 22:50:23, darek4488 pisze:
P.S. Tak czułem, że zamiast pomóc, podpowiedzieć gdzie szukać to się ktoś tylko przyczepi.


bez komentarza
  
 
który element potrzebujesz
  
 
pod tym linkiem znajdziesz to co cie interesuje:

http://www.ford-tech.pl/viewtopic.php?t=30
  
 
Wilk i Toradek wrzucali na forum schemat pinów, gdzieś w dziale tuningu jest.
  
 
A ja ciągle czekam na maila aktywującego konto na ford-tech.pl
  
 
Sorry, że tutaj ale...
Konto już Ci aktywowałem jakiś czas temu, tylko mamy mały problem z mailami... Powinno wsio działać.