[K] Espero chętnie 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak w opisie Esperaka kupię, preferowany motor 1.5 bez podtlenku LPG Wawa
  
 
Eh. Ja będę sprzedawał ale mam LPG.
  
 
jak możesz to zarzuć jakieś fotki na maila s.czarnecki@interia.pl i jakiś krótki opis. Z góry dzięki.Pozdro
  
 
Opis to Ci mogę dać, że ma przejechane 207 tysięcy. W Lutym było wymienione sprzęgło na Valeo, od tego momentu przejechał może z 2 tyś. km.
Nie wiele, bo śmigam nim tylko w co drugi weekend. Rozrząd planowana zmiana około 220 tysięcy to jest dolna granica wymiany. Rozrząd w środku to Ruville. Pompa wody Kager ale sprawdzona i działa. Wymieniona końcówka drążka na Lemforder.
3 lata temu wymieniony układ hamulcowy chyba Mikoda tarcze i nie pamiętam dalszych marek części.
Wymienione wszystko od tarcz, po wężyki i przewody hamulcowe łącznie z linką hamulca ręcznego.
Nowe Amorki tył gazowe Monroe.
Wydech wymieniany.
3 lata temu też była naprawiana instalacja gazowa. Wymiana parownika i przewodów.
Jakieś duperele typu zbiorniczek wyrównawczy itp.
Coś tam jeszcze jak sobie przypomnę.
Samochód w tym momencie stoi u mechanika, bo puścił przewód paliwowy i jest w trakcie wymiany ( ciekawostką jest, że dziś jechała w tamtą stronę i gdzieś tam się zatrzymała Straż Pożarna Pomyślałem, że przyjechał mechanik, rzucił szluga i po sprawie ).
Wszystkie zdarzenia z udziałem tego samochodu mam udokumentowane na zdjęciach.
Od wypadku z Tirem po przez drobne naprawy do wożenia lawetami włącznie.
Nic nie ukrywam.
Wady to rdza i dziury ale to po cichu wpuszczę piankę i pokryje brunxem i polakieruje w kolorze nadwozia. O tym nie wiecie jak by co.
Centralny działa. Czujniki cofania do wymiany albo do lutowania kabelki przy centralce. Były tak cienkie, że się połamały.
Termometr działa.
Szyby chodzą góra dół.
Xenony.
Spoiler dokładany niedawno.
Dziurawy lekko bak pod opaską, która go trzyma.
Chyba do wymiany tuleja wahacza przód, bo zaczęło stukać.
Ogólnie stan mechaniki jest dobry. Wymieniane na bieżąco.
Kupiłem go w 2007 roku ale użytkuje go od 2004.

[ wiadomość edytowana przez: Ikarus260 dnia 2013-01-02 09:57:49 ]
  
 
obszerny opis, thanks, w wolnej chwili przeanalizuje
  
 
2 komplety kół. Zimowe i letnie na oddzielnych felgach. Dziś prawdopodobnie odbieram autko to jak coś można zobaczyć wieczorkiem na Żoliborzu.
  
 
ok, ja jestem z Bielan zasadniczo, to można się łapać po robocie.Pozdro
  
 
Przypomniało mi się, że jeszcze przy wymianie hamulców wymieniłem sprężyny tylne wzmacniane.
Dam znać co i jak. Jak odbiorę go dziś.
Wymieniany pająk przy skrzyni biegów i nowy wysprzęglik oraz nowa łapa sprzęgła. To wszystko w ostatnich 3 latach.

[ wiadomość edytowana przez: Ikarus260 dnia 2013-01-02 10:52:50 ]
  
 
Cytat:
Szyby chodzą góra dół.



A gdzie mają chodzić? W boook!?


[ wiadomość edytowana przez: Skorupa-S1 dnia 2013-01-02 13:33:39 ]
  
 
Przypomniało mi się, że wymieniłem ostatnio mechanizm wycieraczek. Było tu na forum w jakim stanie był stary, a w jakim nowy.
  
 
To jest 1,5 wersja? No i też co najważniejsze, jaka jest cena wywoławcza?
  
 
1,5. Dokładnie. Co do ceny mam swoją w głowie. Od allegrowicza zaczynam od 2000. Nie zejdę poniżej 1000, bo wiem ile w niego kasy włożyłem. Nie jest piękny blacharsko ale za to mechanicznie ok. Po za tą tuleją i rdzą.
Coś tam właśnie dziwnie stuka i obciera.
No ale wszystko do ustalenia. Myślę, że cena 1500 mnie zadowoli
Zapomniałem dodać, że silnik się poci ale nie ma plam pod samochodem.
Nie zaglądałem pod spód, bo jak nie widać plam to się nie patrzyłem pod spód już długo.
dodam, że bierze olej. Nie potrafię powiedzieć ile.
To należy dodać do wad.
Dlatego cieszę się, że Astra jest w tylko w benzynie.
Nie sprzedaję Kota w worku i dlatego pisze wszystko. Co mi się przypomni. Nic nie chce ukryć.

[ wiadomość edytowana przez: Ikarus260 dnia 2013-01-02 20:57:04 ]
  
 
Oka, reszta to na oględzinach do ogarnięcia
  
 
Niestety nie odebrałem dziś Espero. Jeszcze się nie dało. Jeśli będziesz chciał to można go obejrzeć od warsztatem albo jutro po 18.
  
 
Espero będzie miało raczej tylko komplet letnich opon, bo zimówki muszę zabrać. Są nówki sztuki. Chciałem dać od Astry ale tam były felgi 13" i zimowe koła nie wejdą na felgi Espero. 13" raczej nie wejdą. Dziś będę kombinował.
  
 
Nerwica powinien zamknąć temat, bo On go otworzył, ale że ja w ni uczestniczyłem to napiszę, że już można zamknąć ten temat.
  
 
Kupione niniejszym zamykam temat