Zagadka-co zamiast żółtka ma 7gsi? - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2012-11-22 18:44:14, 7gsi pisze:
no dobra, był Jag, to teraz pytanie do oplomaniaków o Vectrę GTS 2004 3,2 V6 ... co mnie tam może zaskoczyć, oprócz bezsensownego napędu na przód? Potrójny CAN? Katalizatory jak w omie? Cewki? Plastikowe pokrywy zaworów? (są i już sie pocą) salon PL, bezwypadek, niezmęczone wnętrze, auto z pewnej ręki, manual.W ostatnie 1,5 roku zrobiło 80tys km przelotu w trasach. Na blacie 230kkm i tyle ma. Jest jakiś zapuszczony ellpigaz, cośtam działa, ale ostatnie 80tys zrobione na Pb. Buda zdrowiutka. Rozrząd trzeba by już zmienić. Ktoś ma jakieś doświadczenia z w/w furą?



czesty problem z CIM
stukanie w desce rozdzielczej i inne dziwne dzwieki nie spotykene w starszych oplach/vxl
cewki to raczej rzadki problem, pokrywy jesli sie tylko poca to nie dodtykac tylko wyczyscic odme i po poroblemie

blady 420 i 430 (prekaty) o ile wystepuja tez mozna tanio rozwiazac tak samo jak w omedze wiec to tez zaden problem

zawiaszenie : alumenowy wachacz z przodu dosyc trwale
tyl reczej bez problemowy jedynie tutleje na banabach sie wybijaja ale to tez groszowa sprawa wrazie czego

  
 
Cytat:
2012-11-22 21:51:11, Mariusz_P pisze:
Ja moge zaproponować Modusa z lejącymi wtryskami...dobra baza do tuningu silnika już jest większa dawka paliwa,wystarczy podkręcić Turbo



a to spoko, chętnie wezmę.
jak nie był bity, dam 3.333 (pln)
  
 
Pabelo, Serek ->
  
 
Siódemka a może Ałdi EsŁosiem?
  
 
Cytat:
2012-11-22 22:30:14, grain pisze:
Siódemka a może Ałdi EsŁosiem?



no wlasnie a moze jakos siodemke z zacnym V8

[ wiadomość edytowana przez: serek_elite dnia 2012-11-22 22:41:23 ]
  
 
Hehe,tyle na razie wpakowałem w układ wtryskowy i auto nadal nie jeżdzi. Jutro wkręce wtryski po drugiej regeneracji .Jak będą kulały,to potraktuje je WD40 i na allegro
  
 
Cytat:
2012-11-22 22:30:14, grain pisze:
Siódemka a może Ałdi EsŁosiem?


oglądałem, było niedaleko jedno srebrne z ori 200tys km przelotu (!)
mój wniosek, to fajne auto, ale nie do miasta

Cytat:
2012-11-22 22:40:51, serek_elite pisze:
no wlasnie a moze jakos siodemke z zacnym V8


jakos mnie nie ciągnie do V8 w dużej budzie

cos prostego do utrzymania, nie za dużego gabarytowo ale z wygodnym wnętrzem, z lekką nadwyżką mocy, z rozsądnym spalaniem, nie musi być w kombi jeśli będzie większy htb jak VC.
I tyle mi styka.
  
 
Może to nudne ale jakbym miał dziś kupować duże wygodne auto to rozważam Omegę ostatni wypust 2.2 i do tego samodzielny montaż LPG oczywiście. Tanie w zakupie, wygodne, dobrze wyposażone, w miarę proste i jeszcze jako tako sie kupy trzyma. Za miedzą można ładne egzemplarze 1.Hand znaleźć. Może akurat 2.2 nadwyżką mocy nie dysponują, ale taniej jeżdżą. Do kulania wystarczy a do zapieprzania coś... no... rasowego zapieprzacza. Łamagi
  
 
Cytat:
2012-11-23 11:46:33, Stahu pisze:
Może to nudne ale jakbym miał dziś kupować duże wygodne auto to rozważam Omegę ostatni wypust 2.2 i do tego samodzielny montaż LPG oczywiście. Tanie w zakupie, wygodne, dobrze wyposażone, w miarę proste i jeszcze jako tako sie kupy trzyma. Za miedzą można ładne egzemplarze 1.Hand znaleźć. Może akurat 2.2 nadwyżką mocy nie dysponują, ale taniej jeżdżą. Do kulania wystarczy a do zapieprzania coś... no... rasowego zapieprzacza.






tym
ostatnio zawracałem głowę Ilkowi. Czyli kombinujemy baardzo podobnie A fura normalnie nówka sztuka, tylko pan z komisu zapomina dodać, że silnik do roboty (być może upg), a umowa kupna będzie "na niemca". Suuper.
  
 
Nie wiem co mam z Włoszczyzną ale bardzo mi zawróciły w głowie polecam to http://allegro.pl/alfa-romeo-159-1-9-jtdm-195koni-navi-skory-i2808873098.html

A jak coś małego to AR GT

http://allegro.pl/alfa-romeo-gt-q2-1-9jtd-bardzo-zadbana-czestochowa-i2830480986.html
  
 
tu w sygnaturce powinno się znaleźć:

"przypadek naprawdę nieuleczalny"