Ile wyciągają Wasze statki? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No niezle niezle. Ja zapialem na autostradzie do Poznania 170 w trzy osoby moim Poniaczkim przy seryjnym silniczku i przebiegu 165tys. POZDRAWIAM!
  
 
Mój 140 - tylko
  
 
Moj kumpel ma atosa i serio jechalem z nim 160.Sam sie zdziwilem .
  
 
Milo jest przycisnac czasem gazu,ale przeciez nie predkosc jest najwazniejsza,tylko to jak sie jezdzi-madrze czy nie.Nie jeden mia dobre auto i przez to juz go nie ma ,bo o tym zapomnial.Dzisiaj bylem w firmie gdzie sholowywane sa natychmiast po tragedii auta z wypadkow smiertelnych.Mnostwo wrakow czeka na szczegolowe badania specjalistow policyjnych.Wsrod nich np cinquecento lub maluszek wielkosci walizki sprasowany z przodu i z tylu przez tira.Znalazl sie tez polonez(raczej podloga po polonezie) po dachowaniu i owinieciu sie na drzewie ,w ktorym na miejscu zginelo 5 mlodych osob(dwie dziewczyny znalem osobiscie), jak i najnowsza laguna ktora z predkoscia 160 km/h wjechala pod naczepe.Najgorsze jest to ze przez glupote innych czesto gina ci niewinni.Nie zycze nikomu ogladania takich wypadkow,choc kazdemu przydaloby sie zobaczyc co zostaje z auta po zderzeniu nawet przy glupich 40km/h(i tu mozna powiedziec "do widzenia").Na mnie podzialalo.Mam nadzieje ze Wy Hyundaiowcy tez jezdzicie bezpiecznie i z glowa na karku i oby tak pozostalo.W koncu i tak nie jest Nas za wielu.
Pozdrawiam
  
 
Prowadzisz- NIE PIJ

http://www.alkohol-nie.prv.pl/

Daje do myslenia...
  
 
tu Ciapong zgadzam sie z Toba w 100%.Rzeczywistosc jest brutalna,a kretynow nie brakuje.
  
 
A ja zgadzam sie z Toba Intruz ze najwazniejsze sa umiejetnosci a nie predkosc. POZDRAWIAM!
  
 
qwa..niezla masakra...juz to widzialem, ale za kazdym razem jak ogladam te fotki to az mnie skreca.
  
 
sonata V6 3.0 - 205/h
excel 1.5mpi(4 biegi)-180/h
s-coupe 1.512valve -185/h
sonata 2.4 sohc 195/h
  
 
Mój poleciał 150 ale na 5-tce i po plaskiej nawiezchni (na LPG). No ale to tylko 1300...
  
 
sonata 2,0 LPG 91 rok 5 osob 180 poszlaby 190
  
 
Mój pony 1.5 Gls poleciał 165 .Miał jeszcze trochę zapasu . Byłem sam.
  
 
ACCENT II 1,3
Kraków - Kielce na dluuugiej prostej : 190 km/h
160 osiąga szybko..potem trzeba trochę czasu zeby doszedl do 190....
i trzeba go żyłować na maxa na poszczególnych biegach...
  
 
mój po wizycie w AT -->> 185 km/h (ale był robiony pod przyspieszenie, a nie pod V-max)
  
 
Moj na gazie 150 lecial i jeszcze min te 10 by wycis ale to bylo na starych amorach, i troche strach
  
 
Swoją Sonatą jechałem powyżej wskazań licznika tzn. ponad 220 km/h. Prędkość w zakresie 170-220 utrzymywałem przez kilka godzin z małymi przerwami na tankowanie i zmianę autostrady.
pzdr
  
 
Cupe 2.0 98' Mark I - producet podaje ok 200 i tak też jedzie na płaskim (zadne tam górki i wiatr w plecy .......co prawda jeszcze ma kawałek do odciecia ale opory rosna dramatycznie, w sprzyjających warunkach 215 ale to długa prosta.... w sumie Vmax nie ma dużego znaczenia w Polsce, za to przyśpieszenie w zakresie 100-150 bardzo przyjemne i bardzo mi się podoba zakres 3
  
 
accent 2000 190kmh i ciągnął dalej .. przepaliłem go w drodze z gdanska do wawy. ..max ciągle uważam za niezmierzone
  
 
Ja jak na razie 200 km/h i jeszcze spory zapas był, wiec pewnie pojdzie jak Bollsa, poza limit licznika
  
 
122... in other measurement