[Ogólne] Brak świateł. Nietypowy problem

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, po odebraniu samochodu z remontu nagle nie ma świateł postojowych, mijania i drogowych ani z przodu ani z tyłu. Po za tym wszystko działa bez problemu. Wszyscy mi doradzali wymiane zespolonego, ale zrobiłem dzisiaj podmiankę i problem jest dalej taki sam. Co ciekawe halogeny z przodu działają, mimo to ze do ich załączenia konieczne są światła postojowe. Co może być problemem?


[ wiadomość edytowana przez: thomas77 dnia 2012-08-26 19:24:02 ]
[ powód edycji: poprawa tytułu (cyfry rzymskie) ]
  
 
a zegary Ci działają?
  
 
pewnie walnela skrzynka bezpiecznikow... standardowy objaw
  
 
A ten podmieniony zespolony sprawny jest? Mialem praktycznie ten sam objaw. Jak puknalem reka w zespolony w ta dzwigienke od swiatel to zaczelo dzialac. Gdzies styku nie bylo najwidoczniej. Sproboj
  
 
przekazniki sie nie sfajczyly ?
  
 
Cytat:
2012-08-26 19:35:06, domisnis pisze:
a zegary Ci działają?



podśwetlanie deski równiez się nie świeci..

Cytat:
srvrserver
Wysłany: 2012-08-26 19:48:29

pewnie walnela skrzynka bezpiecznikow... standardowy objaw



Właśnie nie do końca byłbym tego taki pewien, chociaż dowodów nie mam


Cytat:
Paulo21
Wysłany: 2012-08-26 20:36:34

A ten podmieniony zespolony sprawny jest? Mialem praktycznie ten sam objaw. Jak puknalem reka w zespolony w ta dzwigienke od swiatel to zaczelo dzialac. Gdzies styku nie bylo najwidoczniej. Sproboj




Kolega Zett przyjechał autem i przeżyciliśmy z fury do fury, więc sprawny 100%. Swój rozebrałem i teraz mam problem ze złożeniem

Cytat:
zibo666
Wysłany: 2012-08-26 22:50:35

przekazniki sie nie sfajczyly ?



Dzisiaj to sprawdze bo mam komplet na podmiankę.. Ale przy próbie włączenia długich wydaje mi sie że jest 'cyk'

Kolejny pomysł to podpięcie na krótko. Wsadze stały plus zamiast bezpiecznika postojowych i zobaczymy co będzie.. Problem jest o tyle denerwujący że czekałem na to auto 4 miesiace, a kiedy już do mnie wróciło to nie mogę nim nigdzie pojechać
  
 
to jak zegary nie działają to pisz jaki numer skrzynki bez. potrzebujesz
  
 
po podciągnięciu przewodu z + od bezpiecznika przeciwmgłowych do miejsca nr.3 (postojowe) zaświeciła się deska, tablica z tyłu i tylnie światła. jakieś pomysły?
  
 
jajko spadło na ziemię i się rozbiło. dlaczego?
skoro ominąłeś bezpiecznik i część skrzynki, to tam trzeba szukać przyczyny.
PS: co to jest miejsce nr 3, bo akurat dziś tam zaparkowałem?
  
 
mistrzu wyjmij skrzynkę i odczytaj z niej numer. kup skrzynkę odpowiednią i ciesz się z jazdy
  
 
lutownica w dłoń i lutowanie całej skrzynki pracochłonne ale do wykonania - starczy na długie lata