Części Master Sport. Czyżby do kupienia?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hej
Master Sklep

Założyłem sobie konto w sklepie MS. Na gmaila nie dało rady, na jakiś inny dało. Ale troche się czeka na potwierdzenia założenia konta, potem na potw. złożenia zamowienia...
Porobiłem zakupy.. sportowe dzwigienki, chłodnica za okolo 130 zl itd itp... no ful wypas, super jakosc (no no ciekawe czy na pewno), no i ceny super hiper niskie!

Na razie zrobiłem potwierdzenie i chyba czekam na numer konta... Mam nadzieję że będą mi chcieli sprzedac...

Także próbujta chłopaki
  
 
Nareszcie... czegoś takiego szukałem
  
 
Nie wiem co napisac ale nie jestem zadowolony z ich czesci moze mi sie trafila lipna partia ale sportowe amory hybrydowe padly po 4 miesiacach
  
 
Cytat:
2010-07-30 18:08:43, kropi pisze:
Nie wiem co napisac ale nie jestem zadowolony z ich czesci moze mi sie trafila lipna partia ale sportowe amory hybrydowe padly po 4 miesiacach



To bilstain to to nie jest... ale myślę że ogólnie jakość jest lepsza niż fenoxów i innych rzemiosł.
Zresztą 3zer wie najlepiej bo ma tym autko oklejone

Tak czy siak, doczekałem się odpowiedzi, i robię wpłatę:

"Chciałem odpowiedzieć na Pańskie pytania.
Jest mozliwosc zakupu w sklepie internetowym dla klientow indywidualnych,
natomiast nie jest dopracowany mechanizm kontaktu.
W zwiazku z tym, ze nasza firma glownie zajmuje sie sprzedaza hurtowa,
gdzie klienci posiadaja nasza oferte i numery kont
obsluga klienta indywidualnego zajmuje nam troche dłużej. "

Czyli zakładać konto, a potem pisać do nich... Na szczęście leszczy nie olewają Ale tez ja za 500 zł kupiłem... Do remontu autka myślę oferta jak znalazł.
  
 
Części doszły.
Chodnica alu - 140 zl
mega grube kable zaplonowe sport exterme 91 zeta (5 rdzeniowe)
sportowa cewka o ciekawym wygladzie - 47
itd itp..

Zawsze to jednak marka a nie Iwan z ukrainy

Zachecam do obejrzenia katalogu na stronie, spory asortyment...

Wiec moza tam kupowac. Jakby ktos mial problem z czyms to prosze pisac do mnie (mlaudans (na) gmail com) lub prv, dam bezposredniego maila do jednego milego i uczynnego kolesia z centrali w gorlicach.


  
 
to jednak da się kupić przez internet....bo co słyszę to ktoś narzeka, że się nie da i mnie prosi żebym załatwił

P.S. Jak się ten uczynny koleś nazywa?

[ wiadomość edytowana przez: 3zeR_MDS dnia 2010-08-06 18:30:16 ]
  
 
Bartek My...
  
 
Odświeżając kotleta...
Muszę wymienić końcówki drążków przód, wszystkie gumy w zawieszeniu i być może amortyzatory (przód i tył) i drążki tył.
Na alledrogo jest trochę tego z MS, czy warte toto zainteresowania, jak z trwałością?
A może lepiej jakichś innych producentów, co polecacie?
  
 
Ogolnie polecam zakupy u Bartka, ale za jakosc trzeba zaplacic. Gum dobrych w Polsce nie kupisz, tylko Bartek ci zalatwi. Koncowki i sworznie polecam z TRW. Dlugie koncowki nie dostaniesz z TRW. Moze byc polskie stare Krosno. Nie musisz kupowac polibusze, mozesz kupic gumki wszelakie z Sewi, sa duzo tansze od polibuszy, a sa lepsze od oryginalu. Wal do Bartka. Amory kup firmowe, mam krosno, monroe, kajabe. Krosno jest tu najgorsze, ale i tak lepsze od stb, czy jakos tak, co sprzedaja na allegro po 30zl.