[Paulo21] Granatowe "sport coupe" czyli MK7 3D :) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie pisalem tu dawno i moze cos skrobne

Fordzik jezdzi i ma sie dobrze, oleju nie pali, odpala zawsze i wszedzie W zeszlym tygodniu wymienilem nagrzewnice i wreszcie skonczylo sie mycie szyb co tydzien Zalozona nowa firmy Nissens, mam nadzieje ze nie bedzie juz z tym problemu. Zawieszenie ktore robilem w zeszlym roku juz jest do zrobienia... Udalo mi sie dorwac oryginalne uzywane wahacze w dobrej cenie, do tego mam oryginalne tulejki i sworznie TRW, wiec jak teraz cos padnie to juz nie mam pytan. Dorwalem tez komplet uzywanych sprezyn weiteca (-40) tez w dobrej cenie. Udalo sie wyhaczyc jeszcze przednie zaciski z RS'a z nowymi klockami TRW i tarczami w b.dobrym stanie (jak bedzie z nimi lipa to kupie nowe, narazie sprawdze jak te sie beda zachowywac). Zaciski zregenerowane, gumeczki zmienione i przemalowane z szybkiej czerwieni na mniej agresywny niebieski Pomalutku z modami do przodu, na dniach zabieram sie za wygluszanie drzwi z przodu i na dzien dzisiejszy koniec prac w srodku



[ wiadomość edytowana przez: Paulo21 dnia 2013-04-28 14:57:51 ]
  
 
zapodaj foty jak sie prezenci na moich springach bo jestem ciekawy
  
 
No przed to masz w temacie bo takich samych ujec przed i po nie zrobilem bo zapomnialem o tym jak zwykle.... A zdjecia po napewno beda, tylko auto umyje ;p
  
 
Zmienilem lampy, udalo sie dorwac w dobrej cenie. Przeszly polerke i wygladaja jak nowe Zmienione sprezyny (nie widac tego niestety, myslalem ze nizej siadzie :/) Zalozone hamulce z RS'a z przodu, przynajmniej w miare hamuje a nie spowalnia Po wymianie zawieszenia, sprezyn, hamulcow, zbieznosc robilem 3x bo auto ciaglo w prawa strone, az wkoncu doszedlem do tego ze opona byla walnieta i teraz jezdzi prosto jak po szynach. Zostalo oddac na uzupelnienie konserwacji po roku, lac, jezdzic i czekac na zmiane furki