Poszukuje Felg 4szt. o rozmiarze 5x127 18cali lub większe.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam serdecznie,szukam do Chryslera Pacifica felg aluminiowych o rozstawie śrub 5x127 o średnicy 18 cali lub wieksze. Mój adres mail na ewentualne oferty i fotki marbass@o2.pl lub 601-257-890 Dziękuje.
  
 
Rozumiem ,że allegro już przejżałeś.
Jeśli nie to: allegro

[ wiadomość edytowana przez: machony79 dnia 2012-09-28 17:50:58 ]
  
 
Oj przejrzałem,na tysiąc sposobów.Ogólnie jest lipa z felgami o tym rozstawie. Nowsze Jeep'y ,Voyager'y po 2006r, oraz nowsze Dodge mają ten rozstaw.Ale dostać coś ładnego,najlepiej w chromie i nie za 4000zł to problem. Jest to nowy rozstaw śrub wprowadzony przez Chryslera i rynek wtórny ubogi jest w dobre felgi.Na przyszłe lato kapcie muszą być przygotowane.
  
 
Cytat:
2012-09-28 18:07:19, Mariusz_P pisze:
Ogólnie jest lipa z felgami o tym rozstawie. Nowsze Jeep'y ,Voyager'y po 2006r, oraz nowsze Dodge mają ten rozstaw.Ale dostać coś ładnego,najlepiej w chromie i nie za 4000zł to problem.



jaki problem?

no problem, jeśli na cenę felg zerkniesz przez cenę auta.
Bo "za pińcet panie" to się nie da w tej klasie

"jak stać na konia, to stać i na siodło"
  
 
a, przypomniałem sobie, gdzie widziałem coś czego szukasz

http://allegro.pl/show_item.php?item=2671487587

ksywa sprzedawcy "Fryzjer", powiedz, że z forum jepa niech zapoda siakiś rabat. Ale wg mnie lepszej oferty raczej w PL nie znajdziesz
  
 
Dzięki 7gsi Wysłałem zapytanie,czekam na info.Interesuje mnie jeszcze osadzenie ET,fabryczne fele w Pacce są wpasowane na styk.Mam na oku Jeszcze komplet felg od Dodge Journey'a 19-stki.Bardziej cywilne z wyglądu.Chociaż pobawie sie w PhotoShopa i zobacze co wyjdzie z połączenia Jeepa i Packi. Co do ceny,to realnie szukałem do właśnie takowej kwoty. Wiem,że cenowo nie są to fele do Golfa


[ wiadomość edytowana przez: Mariusz_P dnia 2012-09-28 23:57:02 ]
  
 
Widać,że fele od Jeepa,lepiej sie prezentują,czekam tylko a info o ET.

  
 
Na dzień dzisiejszy Pan"Fryzjer" zgubił jedną felge i o rozmiarze ET nie wiele sie dowiedziałem
  
 
ET powinno być w okolicach 12

  
 
Hmm,za duży offset.Felga wysunie sie na zewnątrz o dobre 30mm. Będzie problem z tylnimi nadkolami. Koła od Jeepa odpadają. Dzięki 7gsi za pomoc.Szukamy dalej
  
 
z linku,który podałem nic Ci nie odpowiada??
  
 
Napisałem,że przejrzałem Pierwsza czynność,jaką wykonałem,to przeszukiwanie aukcji i neta z hasłami w tle 5x127 itp,oraz modelami aut do których pasują.