Pasujący kierunkowskaz???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam prawy kierunkowskaz carello i strasznie odstaje,wogóle blee...objeździłem już wszystkie okoliczne szroty i nie moge dostać kierunku z boscha..

wiec tak. czy kierunkowskaz z valeo(ok.30zł)by elegancko pasował??-czy lepiej starac sie za tym z boscha-nowy kosztuje ok. 120zł!!


pozdrawiam
  
 
ja kupilem depo.
wydaje mi sie, ze komplet kierunkow za 240 pln to lekka przesada w aucie wartym 4 kawalki. to przeciez tylko kawalek plastiku...
  
 
Cytat:
to przeciez tylko kawalek plastiku...


zdzierstwo, no ale walcze ze używką, dzisiaj znowu jeździłem pól dnia za tym "kawałkiem plastiku"

nie ma co. tworze nowy wątek w kupie/sprzedam

pozdrawiam
  
 
kierunek - ten obok lampy przedniej??

jeśli tak to kup sobie taki firmy arteb (montowane były fabycznie w omegach) - kosztuje poniżej 30zł (nowy) a można go kupić w firmie Polcar - maja sklepy w całej polsce - znajdziesz info w necie

ja kupiłem sobie obydwa i pasują idealnie (reflektory główne mam Carello)

pzdr`o
  
 
ok.w poniedziałek popytam sie o te "arteb", najbliższy sklep Polcar to mam w Bydgoszczy więc sie nie marzy to

ale jak mówisz że napewno będa ładnie pasować i wogóle to może sie jakoś z Toba kiedyś dogadam

pozdrawiam-poszukiwań ciąg daszy

  
 
no problem
  
 
Wiem wiem, super kotlet odgrzewam ale ... pomyślałem że może tu zapytam a nowego nie założę, tematu. Co z tą sprężynką dokładniej, jak wyjąć kierunkowskaz itd. Nie mam klosza (zgubił się w akcji) i kupiłem dwa nowe "migacze" Depo. Dziś chcę wymienić i ... jak się za to zabrać
  
 
Sprężynka jest zaczepiana o lampę, wystarczy że sięgniesz palcem do oczka spręzynki, pociągniesz ją w stronę silnika i już będziesz miał ją odczepioną. Kierunkowskaz popychasz do przodu, odczepiasz żarówkę przekręcając ją o pół obrotu (nie pamiętam w którą stronę) i kirunkowskaz masz wyjęty Zakładając nowy pamiętaj by trafić w prowadnice, w sumie 3 (środkowa przez całą długość idzie, a górna i dolna są mniejsze, bardziej jak uchwyt ). Pomocne przy zakładaniu sprężyny może być otwór w karoserii nad lampą albo można na czuja


[ wiadomość edytowana przez: fatboy82 dnia 2012-09-29 09:45:18 ]
  
 
Dzięki za opis. Dziś miałem to robić ale ... Ojciec zadzwonił i się ... że już nie mam sił. Jutro wezmę się za to.
  
 
Dobrze że powiedziałeś o sprężynkach bo ciężko się zorientować co z nimi zrobić i gdzie są. Dużo można podejrzeć przez otwór jak by nad "migaczem" w pasie przednim. Trochę ręce porysowane ale zrobione https://imageshack.us/a/img171/1412/20120930153835.jpg Oba świecą tak samo a na fotce jakoś tak wyszło jak by były różne.


[ wiadomość edytowana przez: banan1973 dnia 2012-09-30 16:44:42 ]