Noclegi w Zakopanym

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Bardzoproszę klubowiczów o pomoc!
szukam kwatery w zakopanym w dnaich 28- 30 07. możliwie taniej i dobraej proszę oinformację na priv
  
 
Jak macie takie namiary to dajcie na forum jak mozna prosic... wtglada na to, ze tez by mi sie przydaly i moze innym
R.
  
 
Spędziłem kilka dni w Murzasichle (4 km do Zakopanego).
Dom jest 3-letni. Od łóżka pani Krystyna pobiera 20 zł. Można też zamówić u niej na miejscu posiłki. Dla dzieci atrakcja- owieczki przy domu. Widok na góry. Tel.(1208-42-65.
 
 
Jeszcze raz telefon: (1 208-42-65
 
 
Cytat:
2005-07-18 18:09:56, skeska pisze:
Jeszcze raz telefon: (1 208-42-65


a moze po prostu: 18 208 42 65
  
 
Tak miało być!
 
 
W Zakopanym jest tak pelno pustych kwater ze nie musisz sie martwic bo znajdziesz lokum prawie w centrum jadac nawet w ciemno,a nawet przed wjazdem do Zakopca stoja i oferuja noclegi a idac na dworzec to pelno noclegow w ofercie.ja jezdze tam dwa razy do roku bo mam wsumie blisko150km to zawsze jade w ciemno i zawsze co znajde w centrum .
  
 

Czy może ktos polecic sprawdzone kwatery/pensjonat na rodzinny wypad w okolicach Karpacza.
Ofert w internecia jest oczywiscie dużo,ale może ktos wie cos o jakis noclegach,które są sprawdzone i godne polecenia.
Zależy mi tylko,żeby to był ten rejon Polski.
  
 
Bylem tydzień temu w Karpaczu w pensjonacie Nad Potokiem.
Jeśli chodzi o sam nocleg, to super.
Pokoje bardzo ładne, cena w porządku, wszystko nowiuteńkie.

Jednak wyżywienie i obsługa na kolana nie powala.
  
 
Erwin, zależy co komu leży

Ja z racji firmowej odwiedzam Exploris w centrum, taki wielohotel. Wszędzie blisko, jedzenie nawet smaczne. Pokoiki jeszcze znośne ale ceny pewnie nie teges.

Sprawdzono też grań - nie polecam, niezbyt przyjemna obsługa. Poblemy z ogrzewaniem pokoju ale może to minęło.

Sprawdzone przez kolegę Karpaczówka, dalej od centrum ale piękne widoki, spokój i podobno dobre żarcie i idzie spokojnie dogadać się z właścicielem.

  
 
Cytat:
2012-10-21 17:07:51, Wiktorzi pisze:
Sprawdzone przez kolegę Karpaczówka, dalej od centrum ale piękne widoki, spokój i podobno dobre żarcie i idzie spokojnie dogadać się z właścicielem.



Generalnie nie zależy mi na miejscówce w centrum,blisko marketu,targowicy i dworca PKS Może byc zupełnie na wsi gdzie zimą kogut w kozakach o 6.15 pieje pod oknem
  
 
Popytam wśród znajomych i dam Ci znać w tygodniu.
A kiedy się wybierasz do Karpacza?
 
 
Wstepnie chcielismy na swieta Bożego Narodzenia i zostac z tydzien.Może sie dołączycie?
  
 
Cytat:
2012-10-21 20:47:05, erwinomega pisze:
Wstepnie chcielismy na swieta Bożego Narodzenia i zostac z tydzien.Może sie dołączycie?

Bardzo chętnie jeśli czas pozwoli