[S]regulowane osłony popychaczy 126p

  szukane wyrażenia:   regulowane
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Komplet (5 sztuk) osłon popychaczy do malucha, pasują do głowic seryjnych i do planowanych do ~20mm (czyli do każdej). Wykonane z aluminium, anodowane na złoto, w środku jest sprężyna dzięki której dopasowują swoją wysokość, uszczelnione są dwoma oringami. Pozwalają na wymianę uszczelek bez zdejmowania głowicy.
Cena 199zł plus 11zł przesyłka priorytetem.
17 1140 2004 0000 3202 4565 3041
Jan Niemcewicz
ul. Strzelecka 22
05-092 Sadowa


Na razie dostępnych jest 6 kompletów (będzie więcej):
1. PitGTR (1 komplet)
2. Freeman1982 (1komplet)
3. Try3ek (1 komplet)
4. Milten (1 komplet)






[ wiadomość edytowana przez: jaqo dnia 2012-10-24 15:59:00 ]
  
 
Wziąłbym komplet - wpłacać ?
  
 
Wziąłbym komplet - wpłacać ?
  
 
ja sie pisze ale w listopadzie, dziura w budżecie
  
 
Ja też jestem zdecydowany na 1 komplet. Reszta informacji na PW.
  
 
Według mnie sprężyna powinna być na zewnątrz osłony.
W skrajnym przypadku od wibracji lub po prostu ze zmęczenia może dojść do pęknięcia sprężyny, a ta może narobić niezłe szkody w silniku.
  
 
paid in full i klimimoto zamknęli listę.
Paid - możesz wpłacać.
126rally, na te sprężyny działają śmiesznie małe siły (i to w miarę stałe), a jeżeli miała by się przedostać do silnika to musiała by pęknąć sama końcówka. Sprężyna jest solidna. Niezbyt realny scenariusz.



[ wiadomość edytowana przez: jaqo dnia 2012-10-25 01:39:40 ]
  
 
Osłony już u mnie, wykonanie i jakość towaru jest na 150%. Moim zdaniem cena jest mocno okazyjna. Polecam!
  
 
Podkładki pod uszczelki są płaskie czy mają zrobiony stożek w który wchodzi uszczelka??
  
 
Są płaskie ale myślę nad zrobienie stożkowych w następnej serii - niby te nie ciekną ani nie tną uszczelki ale zawsze to pewniej.

Zalecam posmarować osłonę w miejscu styku z uszczelka jak i samą uszczelkę po zewnątrz jakimś uszczelniaczem na wszelki wypadek, ja używam "curil t" erlinga, super się sprawdza w takich miejscach - nigdy nie zastyga, jest zawsze lepki i co najważniejsze zostawia taką cienką lepką warstewkę, mgiełkę, ew można tam użyć malutkiej ilości silikonu. (odpowiedniego, nie walić tam pół kilo).

Jak by ktoś miał jakieś problemy z osłonami to piszcie do mnie na pewno się poprawi - nie mam możliwości intensywnego przetestowania ich w różnych warunkach - na razie jeżdżą na jednym aucie.
  
 
Wysłałeś mi bo nic nie dotarło?
Wpłaciłem jak tylko podałeś numer konta a 126p potrzebny mi na dniach?
  
 
ja od razu się piszę na drugą partię. komplet
  
 
To jak jesteś zdecydowany to weź mój komplet z pierwszej partii . Ja mogę poczekać sobie
  
 
Dzis przyszla paczka jednak jest nie kompletna w ani jednej osłonie nie ma sprężyny?

Co mam z tym fantem zrobić?

[ wiadomość edytowana przez: freeman1982 dnia 2012-11-02 13:01:32 ]
  
 
Jaqo nie ma w tym momencie dostępu do komputera ale powiedział, ze wieczorem wyjaśni sprawę... pozdro
  
 
Ja do tej pory nie otrzymałem osłon, też prosiłbym o wyjaśnienie.
  
 
Ma ktoś kontakt ze sprzedającym ?
  
 
Na wstępie bardzo was przepraszam.
Miałem spory młyn tutaj i kiepski dostęp do neta, (co i tak pewnie mnie nie usprawiedliwia) a do tego jeden z użytkownikó miał pewne zatrzeżenia które musiałem sprawdzić (złożyć silnik na próbę etc. Zaraz jadę na pocztę i wszystko wysyłam. Jeżeli chcecie jakiejś rekompensaty to proszę pisać na priv.
Pozdrawiam
  
 
Jago - nie odpowiadasz na prywatne wiadomości, osłon dalej nie mam, podaj numer nadania na poczcie albo zwróć pieniądze.
  
 
Jago - logujesz się na forum i milczysz w temacie. Bądź poważny.