[OGÓLNE] El. lusterka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
najpier wysiadlo mi ogrzewanie przy lewym lusterku poźniej przestal dzialac włacznik ogrzewania tyl. szyby i lusterek a teraz wysiadlo mi ustawianie lusterka lewego i prawego co to moze byc?? bezpieczniki sprawdzilem i sa ok juz nie mam glowy do tego samochodu brak mi sil POMOCY!!!

[ wiadomość edytowana przez: Kleszczak dnia 2012-11-16 20:21:14 ]
  
 
Przeczyść styki w sterowniku od lusterek....może się poprawi
  
 
Jesli chodzi o lusterka to sprawdz kostke od lusterek w drzwiach kierowcy, trzeba zdjac boczek zeby sie do niej dostac. U mnie bylo tak ze sie jakims cudem rozlaczyla i przestaly chodzic oba lusterka, moze u ciebie jest to samo.
  
 
mozliwe ze połaczenia przy dzwiach taka kostka okragła .wd posmarować,ja przynajmniej tak mialem ,a zanim do tego dosdzłem to tez rozebrałem lusterka niepotrzebnie
  
 
PIOCZEL mógłbys zrobic fotke gdzie jest ta kostaka?? byłbym wdzieczny
  
 
Co by nie zaczynać nowego tematu to pociągnę ten wątek. Otóż dziś zauważyłem, że nie mogę regulować elektrycznych lusterek na boki a w górę i w dół śmigają bez problemu. Czy spotkał się ktoś z tym bo w wyszukiwarce nie znalazłem nic na ten temat. Z góry dziękuję za ew. łopatologiczne podpowiedzi co gdzie i w jaki sposób sprawdzić.

pozdr.
Kalor
  
 
Chyba bym zaczął od czyszczenia styków w joisticku
  
 
Dołączam się do kolegi z pytaniem o ogranieczenie zakresu ustawiania lusterek.U mnie nie dzala regulacja góra dół w obu lusterkach.Jak się dobrać do tego joya elektrycznego?Myślę ze tam leży przyczyna.

[ wiadomość edytowana przez: the-out dnia 2012-11-16 20:08:24 ]
  
 
podważasz go i wyciągasz
  
 
miałem te same objawy i tak jak napisał kolega niżej wina leżała w joystiku.
  
 
podwaz czyms dlugim tak zeby wyskoczylo Ci cale lustro z zaczepow. masz tam takie bolczyki i jak wypiely Ci sie z lustra to nie bedzie dzialac na prawo-lewo. a jak grzanie szyby nie dziala tylniej polecam sprawdzic przekaznik w skrzynce oraz jedna czesc w klapie bagaznika´- chodzi mi o ta czesc z 3 bolcami. u mnie jeden bolec sie ulamal pod oslona klapy tylniej. trzeba by zdjac oslone i sprawdzic
  
 
znalazłem fot wydłubanego joya z obudowy: