[125p] rocznik 74" replika Monte Carlo - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Widziany wczoraj o godzinie 18.05 we Wrocku na Mickiewicza podczas przepuszczania tramwaju przy skręcie w Paderewskiego . Jechałeś z jakąś Panią na pokładzie pozapinany w szelki . Mrugałem Ci takim wiśniowym T4 multivanem . Samochodzik baajka , śliczny w ruchu Super robota !

[ wiadomość edytowana przez: Besslein dnia 2014-03-22 15:40:00 ]
  
 
Projekt dobiega końca.
Samochód prawie gotowy do sezonu, w wieku 40 lat dostał nowe życie.
Na dziś prezentuje się tak:




  
 
Cieszy to że autko w ciągłym użytkowaniu . Dzisiaj przed godziną dziesiątą żwawo pomykał przez Krakowską w stronę centrum Wrocka . Fajnie że służy do jazdy , a nie jako jedynie eksponat na zlotach
  
 
Świetny, bardzo podoba mi się dbałość o szczegóły - mało kto dba o takie detale jak komplet Sprint Classic.
  
 
Cytat:
2014-08-14 21:37:11, Besslein pisze:
Cieszy to że autko w ciągłym użytkowaniu . Dzisiaj przed godziną dziesiątą żwawo pomykał przez Krakowską w stronę centrum Wrocka . Fajnie że służy do jazdy , a nie jako jedynie eksponat na zlotach



Cieszę się że się podoba. Jeżdżę nim dość często bo nie mogę się nim nacieszyć . Niedługo auto przejdzie mały up-grade. Kupiłem mu dwa Webery IDF40 ze skośnym dolotem, po za tym poliuretan i Bilstein B6. Niebawem dojdzie szpera.

Cytat:
Świetny, bardzo podoba mi się dbałość o szczegóły - mało kto dba o takie detale jak komplet Sprint Classic



Zgadza się, Fiat ma Vredersteiny Sprint Classic 205/75

Tak wygląda na zlocie oraz w trakcie latania bokiem



  
 
Taki oto obrazek wpadł mi w ręce dzisiaj

  
 
Witam,
Dawno nie robiłem żadnego apdejtu...
Przyszła jesień, sezon zakończony, jest czas żeby przebrać fotki i coś dorzucić.

Projekt praktycznie został wykończony. W lipcu samochód dostał zupełnie nowy dywan oraz kierownicę Momo. Oddana do renowacji i obszyta czarną skórą perforowaną prezentuje się chyba całkiem fajnie.


Ponadto zamontowany został metromierz Brantz, niestety nie potrafię go skalibrować na tyle dobrze, żeby trafiał w punkt. Na 100km rozjeżdża się około 2km. Zamontowałem też Backtracker do kompensacji przebytej drogi


Na koniec kilka fotek z pierwszego poważniejszego startu w Grand Prix Polski.
Auto się spisało bez zarzutu. 1500km przejechane bez problemów, jedynie kosmetyczny zabieg przy aparacie zapłonowym bo skleiły się styki i chwilowo przerywał.





  
 
Cytat:
2015-10-21 23:44:49, Canonman pisze:
Witam, Dawno nie robiłem żadnego apdejtu... Przyszła jesień, sezon zakończony, jest czas żeby przebrać fotki i coś dorzucić. Projekt praktycznie został wykończony. W lipcu samochód dostał zupełnie nowy dywan oraz kierownicę Momo. Oddana do renowacji i obszyta czarną skórą perforowaną prezentuje się chyba całkiem fajnie. Ponadto zamontowany został metromierz Brantz, niestety nie potrafię go skalibrować na tyle dobrze, żeby trafiał w punkt. Na 100km rozjeżdża się około 2km. Zamontowałem też Backtracker do kompensacji przebytej drogi Na koniec kilka fotek z pierwszego poważniejszego startu w Grand Prix Polski. Auto się spisało bez zarzutu. 1500km przejechane bez problemów, jedynie kosmetyczny zabieg przy aparacie zapłonowym bo skleiły się styki i chwilowo przerywał.



w porównaniu do tego drugiego 125p MC
Twój to cukierek
fajnie ze dobrze sie sprawuje
silnik z mojego 132 tez daje rade
oby tak dalej
  
 
Witam,

Kolejny sezon w toku.
Jak co roku, coś przybywa i kolejne mody się dzieją.
W tym roku poważniejsze rzeczy to szpera VAL Racing - Torsen 50% zapakowana do Jugola.

A także, szlifowane wałki, gaźniki i zapłon 123ingnition.

W związku z aparatem zapłonowym mam pytanie.
W instrukcji producenta znalazłem info dot. temperatury pracy aparatu.
Zakres temperatur to -40 do +85 stopni C.
Aparat jest bezpośrednio nad kolektorem wydechowym.
Barana owinąłem taśmą bitumiczną ale i tak po spokojnej jeździe termometr na aparacie wskazywał 87 stopni C.
Napisałem do producenta i w odpowiedzi dostałem info, że nie ma prawa się nic stać.
Testowano te aparaty w temp. powyżej 130 stopni C i nic się z nimi nie działo.
Jakie są Wasze doświadczenia z tymi aparatami?

Jeszcze testy szpery
Klei jak zła