[MKVII] białe alufelgi do czerwonego essiego ? - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2012-12-01 08:48:03, dawid_gda pisze:
białe będzie widać, czarne nie, srebrne tak se.



Zrobisz jak uważasz. Moim zdaniem czarne z tym kolorem nadwozia wyglądały by papuśnie szczególnie jak patrze na foty shadk-h
  
 
wiesz co, będę miał czas, to przed lakierowaniem polakieruje jedno koło na czarno, drugie przymierze to białe i wtedy będzie łatwiejszy wybór. czarne mi sie wydaje, że nie pasuje do auta bo nie widać prawie felgi wtedy, ale może sie myle.
  
 
15" w czarnym kolorze zniknie na aucie, koła wizualnie się pomniejszą, auto będzie wyglądało jak na kółkach z melexa.
  
 
albo jak na stalówkach
ja chce swoje pomalować na oczo..... rażący zielony
z przepolerowanym kawałkiem parapetu który mają
wrzuć białe
na fotach które wstawił Surec są felgi 14"
i myślę że rozsądnie wyglądają
bynajmniej dla mnie się podoba
  
 
Miałem u siebie białą parłe. Nie jest to strikte ani biały, ale przechodzące minimalnie do kremu. Fajnie też wygląda to na aucie
  
 
1. wrzucaj 16'
2. nie każdy wzór wygląda dobrze w czarnym i nie z każdym autem.
3. białe jest ładne jak stoi. po deszczu nie jest ładne. optycznie powiększa koło.
4. srebrne są neutralne.
  
 
białe myślę, że nie będą znikały na tym aucie, a dbać o koło można nawet co pare dni
  
 
Cytat:
2012-12-02 09:34:28, dawid_gda pisze:
dbać o koło można nawet co pare dni



taaaa, jasne tylko Ci się teraz tak wydaje.. Na początku będzie dbał, później Ci się odechce.
  
 
też tak mówiłem
na początku przez pierwsze 2 tyg świeciły się
a później znajomi mi podpowiadali że niegdyś były białe i dziwnym trafem są czarne :O
a domyć później ten syf z klocków xD
tragedia
  
 
Cytat:
2012-12-03 10:50:53, shadk-k pisze:
taaaa, jasne tylko Ci się teraz tak wydaje.. Na początku będzie dbał, później Ci się odechce.



Potwierdzam Na początku moje świeciły się jak psu uszy, co chwila pucowanko a później jak co dwa tygodnie je tknąłem to góra.

Fakt faktem jak polatasz na takich uwalonych białych felach i później je wyczyścisz to zaciesz jest mega

Jedyne co mi się nie podoba w Twoich kołach to rozmiar Chociaż cal większe mogły by być
  
 
Mnie się wszyscy pytają czemu kół nie pomalowałem na czarny połysk tylko mat.. no cóż one mają połysk.. gdzieś pod warstwą tego całego syfu
  
 
hah właśnie
ja się zastanawiam nad tym co w przyszłym roku bd miał
felgi będą jaskrawe
czyli bardzo szybko brudzące się
  
 

  
 
Gdyby nie te nasze polskie drogi i dziura na dziurze to koła bym wstawił nawet 17 calowe. Ale takie koła to nie do rodzinnego auta które dużo jeździ, miasto, wieś itp. Sami wiecie jakie mamy drogi, dziura na dziurze, na środku i po bokach zapadnięte studzienki ;/ masakra, dlatego takie felgi. i tak co niecały rok zmieniam końcówki i łączniki ;/
to lakierować felgi na biało czy na srebrno ?
  
 
Co Ty gadasz. Jak zmieniłem koła z 185/65 R15 na 215/45 R17 to w ogólne różnicy w komforcie nie poczułem. Jak miałem jakiś luz z przodu to trochę mnie nosiło na nierównościach ale betonu nie było.

Z dwojga złego wole biały
  
 
przyjedź do gdańska to nie będziesz tak mówił;p
  
 
Dziur mamy wystarczająco na war-maz, Nie muszę lecieć aż do Gdańska Swoją drogą byłem W Gdańsku w tamtym roku, przejażdżka po samochód. Nie było tak źle na drogach
  
 
ale po z każdej zimie jest coraz gorzej ;D haha

to fele będą białe
  
 
Cytat:
2012-12-03 16:18:26, SEGE pisze:
Dziur mamy wystarczająco na war-maz, Nie muszę lecieć aż do Gdańska Swoją drogą byłem W Gdańsku w tamtym roku, przejażdżka po samochód. Nie było tak źle na drogach


Ja znam obie okolice, ale i tak kupiłem 18"